reklama

Tenistka Strýcová má smůlu, uvízla na hotelovém pokoji. I tam trénuje dvakrát denně

Tenistka Barbora Strýcová měla smůlu a uvízla před Australian Open v ještě přísnější karanténě než většina jejích kolegů. Aktuálně nesmí opustit pokoj. Prokázal se totiž pozitivní covidový test u jejího spolucestujícího na letu z Emirátů. Zatím ale zvládá vše s úsměvem.

reklama

Čtrnáctidenní karanténa po dlouhých měsících příprav není rozhodně nic, co by profesionální tenistka uvítala. Zvlášť když není nakažená a musí měnit původní plány.

K tématu

„Budu se snažit zase rychle dostat do formy, jakou jsem měla, když jsem přiletěla sem. Uvidíme, jak to dopadne,“ řekla tenistka Barbora Strýcová.

Jak vypadá jeden den v hotelové karanténě? Káva, snídaně, trénink na pokoji, oběd, siesta, trénink na pokoji, svačinka, nebo nejdříve svačinka a potom trénink, a večeře. „Ty dny jsou v podstatě podobné, ale dobré je, že jsou tréninky. Dělám většinou dva, jeden ráno, jeden odpoledne,“ uvedla Strýcová.

Nejvíce bude celé dva týdny postrádat především kurt. „Pohyb na kurtě chybí. Hraní je také hrozně důležité a 14 dní je celkem dlouhá doba. Ale musím ještě deset dní vydržet a pak se uvidí, jaké to opravdu bude,“ doplnila.

Strýcovou může trochu uklidňovat alespoň fakt, že na pokoji neuvízla sama. Podobně přísné karanténě čelí více než 70 tenistů.

K tématu

Tagy: Austrálie tenis trénink Melbourne karanténa koronavirus COVID-19 Barbora Strýcová Australian Open

Další hlavní zprávy

360°

Poslanec Nacher: Vzdělání nevykompenzujeme penězi, pojďme se bavit o letních školách

Poslanec Nacher: Vzdělání nevykompenzujeme penězi, pojďme se bavit o letních školách

Ve sporu premiéra Andreje Babiše (ANO) s ministrem školství Robertem Plagou (za ANO) o úředních maturitách se poslanec Patrik Nacher (za ANO) nestaví ani na jednu stranu. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS však uvedl, že resort školství neprokazuje v otázce návratu žáků do škol dostatek předvídavosti. „Vzdělání se vykompenzovat penězi nedá, pojďme se bavit o formách letních škol,“ uvedl.

360°

Kubek hejtmanům: Zatlačte na vládu, jinak se budeme v pandemii plácat do léta

Kubek hejtmanům: Zatlačte na vládu, jinak se budeme v pandemii plácat do léta

Hejtmani by měli zatlačit na vládu, aby přijala efektivní opatření mířící mimo jiné na otevřené továrny a velké firmy. Jinak hrozí, že se Česko bude v epidemii soužit klidně až do léta. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové to prohlásil prezident České lékařské komory Milan Kubek. „Povolíme demonstrace arogantních ignorantů, kteří na sebe plivou na náměstí, a přitom nezavřeme podniky. Neměli jsme vůbec rozvolňovat,“ řekl také.

Část firem porušuje opatření. Nutí zaměstnance chodit do práce navzdory nákaze
Není myška jako myška. Některá zvířata se ve zverimexech prodávat nesmí, jiná ano
reklama
reklama
O pacienty ať se stará primář Volný, my si bereme volno, zlobí se zdravotníci

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Další články
reklama
reklama