CNN Prima News trénink

trénink

Výpis příspěvků ke štítku „trénink“

Moderní trénink je jeden. Ten, který nepoužívá sílu a nátlak jako tréninkovou pomůcku

Správná komunikace je klíčem k úspěšnému vztahu nejen mezi lidmi, ale také ve vztahu psa s člověkem. Porozumět si i beze slov může být zpočátku těžké, ale věřte, že pochopit psí řeč a naladit se na stejnou vlnu není nic nereálného. Díky moderním metodám výchovy a správnému nastavení odměn můžete se svým psím parťákem prožívat plnohodnotné chvíle. Pojďte společně s trenérem psů Tomášem Nushartem a Pedigree zjistit, jak správně využívat pamlsky k odměňování, a prožijte spokojený život naplněný vzájemným pochopením.

Býval jsem zapálený antifašista, říká kouč bojovníků. Rváče z ulice potkával při trénincích

V současnosti je známý coby trenér mnoha bojovníků, sám má ale za sebou úspěšnou zápasnickou kariéru. Hodně zajímavý byl i jeho život mimo ring a klec. André Reinders totiž nikdy neváhal prát se za správnou věc, takže když v devadesátých letech začalo přibývat neonacistů, stál proti nim. „Cokoliv bylo příliš doprava, s tím jsem se snažil bojovat,“ vzpomíná v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Mezinárodní den jógy je tu: Užijte si cvičení i se svým mazlíčkem

Chcete-li se cítit dobře, neměl by ve vašem denním režimu chybět pohyb a stejně je tomu i u domácích mazlíčků. Ti potřebují ve svém denním programu zábavu a cvičení možná ještě více než lidé. Ideální je, pokud propojíte své pohybové aktivity s těmi, které budou bavit i vaše čtyřnohé kamarády. Takovým cvičením je například jóga s domácími mazlíčky, jež právě zažívá boom po celém světě. Právě na dnešní den připadá Mezinárodní den jógy a my jsme nechyběli na akci, kde jóga s mazlíčky probíhala. Brzy se můžete těšit na reportáž, která vám průběh cvičení s pejskem či kočičkou přiblíží.

Žádná křeč, natrhl jsem si stehenní sval, prozradil Pavel. Proč o zranění dříve nemluvil?

Prezident Petr Pavel je mimo jiné znám i coby velmi aktivní sportovec, kvůli roli hlavy státu však již nemá takový čas na pohyb. V pořadu Partie Terezie Tománkové prozradil, že si nedávno kvůli absenci tréninku způsobil drobné zranění, když si natáhl stehenní svaly. Hlava státu zároveň pro CNN Prima NEWS popsala, jak má v plánu trávit léto a kam vyrazí na dovolenou.

Vémola s Kinclem? Na zápas sázet nebudu, říká bojovník. V trénincích se bije s oběma

Šance MMA bojovníků Karlose Vémoly a Patrika Kincla na vítězství v jejich sobotním střetu jsou vyvážené. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS to uvedl zápasník MMA Daniel Škvor, který s oběma fightery trénuje. Odvetný duel Vémoly a Kincla se uskuteční již v sobotu v pražské O2 aréně. Druhý jmenovaný bude obhajovat titul šampiona Oktagonu ve střední váze.