Tina Turner se dokumentem definitivně loučí s fanoušky. Zveřejní utajené záběry

Tina Turner v roce 2018 představila v Hamburku svůj muzikál.

Rocková legenda Tina Turner žije v ústraní ve Švýcarsku, ale poslední sbohem své kariéře zatím nedala. S fanoušky by se měla definitivně rozloučit biografickým filmem, který líčí i její kruté mládí. Temné stránky jejího života odhalí dosud nezveřejněné záběry.

O „rockové babičce“ Tině Turner vzniklo za její život již mnoho biografií, které mapovaly její hudební kariéru. Nový dokument této hudební ikony nebude jen o jejích úspěších, ale i pádech na úplné dno. Odhalí i dosud nezveřejněné záběry a rozhovory.

„Měla jsem drsný život a stejný bude i můj příběh,“ řekla v traileru dokumentu, jehož premiéra se chystá na letošní jaro. Zatímco v kariéře si Tina podmanila světová pódia, její osobní život byla jedna velká tragédie. Její první manžel ji v den svatby přinutil jít do nevěstince a dívat se na sexuální show. Po celé manželství ji týral a kvůli zlomenému nosu skončila zpěvačka na plastice.

„Byl ke mně tak krutý, protože byl na mně závislý. To nebyl jen zlomený nos, to byla pohmožděná čelist, naražená žebra a pak to bouchlo. Už toho bylo moc. Odešla jsem se třiceti šesti centy v kapse a přišla o střechu nad hlavou,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro pořad Sunday Morning televize CBS v roce 2019.

„Žádné peníze, žádný domov, tak jsem řekla, že si vezmu aspoň své jméno. Nikdo nesáhne na Tinu Turner,“ zazní v archivních záznamech z připravovaného dokumentu. „Hrála by tehdy snad všude, aby si vydělala nějaké peníze,“ přiznal její manažer.

Stres a koncertní život si vybral u Tiny svoji daň. Prodělala mrtvici, bojovala s rakovinou. Její druhý manžel jí daroval ledvinu. V nejtěžších chvílích uvažovala zpěvačka i o eutanazii. „Je bolestivé vzpomínat na těžké časy, ale v určité fázi zvítězí odpuštění,“ zazní z úst Tiny Turner v traileru kdokumentu.

„Říkají, že bych měla být pyšná na to, jak jsem zapůsobila na lidi, a já jsem,“ řekla. V současné době žije jednaosmdesátiletá rocková legenda v ústraní ve Švýcarsku a do USA se vracet nehodlá.

Podívejte se na trailer k dokumentu TINA:

Tagy: