reklama
CNN Prima News tiskový mluvčí

tiskový mluvčí

Výpis příspěvků ke štítku „tiskový mluvčí“

Za Agrofert budou hovořit tři mluvčí. Mít jen jednoho je netypické, vysvětluje firma

16. prosince 2021 18:25

Koncern Agrofert ze svěřenských fondů bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) bude mít tři mluvčí. Kromě Adély Čabayové (29) za něj nově mluví také Lucie Bukovanská (37) a Pavel Heřmanský (41), sdělila společnost. Bývalý mluvčí Karel Hanzelka odešel na začátku listopadu z této pozice po téměř devíti letech do Pražské energetiky (PRE).

Sestřička Eliška zachránila život otci mluvčího fotbalového klubu. Dostala dojemný vzkaz

5. prosince 2021 16:14

Zdravotní sestra Eliška z Liberce se náhodou připletla k páteční dopravní nehodě, při které jeden z účastníků dostal infarkt. Neváhala, a přestože nebyla ve službě, přispěchala na pomoc. Muže, který potřeboval pomoc, začala sestra ihned resuscitovat. Jak se později ukázalo, šlo o otce mluvčího fotbalového klubu FK Jablonec Martina Bergmana.

Klaus si nezasloužil být prezidentem. Nepochopil svou roli, říká jeho bývalý mluvčí

16. června 2021 07:42

Proč si Václav Klaus nezasloužil být prezidentem? Ve své funkci nebyl „národním koučem“. V zásadních věcech bychom mezi sebou neměli soupeřit. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl komentátor, profesor New York University in Prague a Klausův bývalý mluvčí Tomáš Klvaňa. Výkonný ředitel institutu Václava Klause a někdejší vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Jiří Weigl uvedl, že funkce české hlavy státu je velmi specifická.

Nejsme snobská sebranka. Nekažte svou zlobou ovzduší, vzkazuje Balzerová Zemanovi

13. března 2021 17:53

Herečka Eliška Balzerová se v otevřeném dopise prezidentovi Miloši Zemanovi ohradila proti výroku hlavy státu o „snobské sebrance“. Prezident ho použil v souvislosti s herci, kteří si šli zakouřit ven během předávání cen Český lev. Balzerová Zemana vyzvala, aby svými hrubými komentáři a zlobou nekazil společenské ovzduší. Odpověď z Hradu na sebe nenechala dlouho čekat.

reklama