CNN Prima News Tomáš Fiala

Tomáš Fiala

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Fiala“

Kvůli vile měl zabít seniory a jejich těla hodit do přehrady. Dostal výjimečný trest

18. března 2022 11:07
Aktualizováno

Za vraždu majitelky pražské vily a jejího druha uložil soud v Pardubicích Tomášovi F. výjimečný trest. Ve vězení si odsedí 25 let. Právě on podle verdiktu dvojici zabil na chatě ve Velké Pasece na Havlíčkobrodsku a těla pak hodil do přehrady Švihov. Spolu s partnerem Jiřím N. se chtěli nemovitosti zmocnit podvodem. Rozsudek není pravomocný, obhájce Tomáše F. se na místě odvolal. Státní zástupkyně si ponechala lhůtu na případné odvolání.

Rozvolňování je namístě. Roušky bych nechala na vůli lidí, říká senátorka Dernerová

11. února 2022 20:43

Senátorka Alena Dernerová (za STAN) říká, že rozvolnění opatření je namístě. Nošení roušek už by nechala jen na vůli lidí. Zástupkyně horní komory Parlamentu to řekla ve vysílání pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS. Poslanec Julius Špičák (ANO) současná opatření považuje za nesmyslná. Naopak po opatrnosti volá senátor Tomáš Fiala (za ODS), který by například roušky ještě ponechal.

Rodiče Tomáška se SMA si mohou oddychnout. Nejdražší lék světa pojišťovna schválila

4. dubna 2021 19:57

Tomášek Fiala (16 měsíců) se narodil s vážným vrozeným onemocněním známým jako spinální svalová atrofie (SMA). Nemoc se projevuje ochabováním svalů a dítě bez léčby postupně ztrácí schopnost pohybu, přidávají se problémy s polykáním a dýcháním. Tomáškovi může výrazně pomoci velice drahý lék Zolgensma, který musí schválit pojišťovna.

Podle obžaloby zavraždil muže a ženu kvůli vile v Bubenči, vinu ale odmítá

23. září 2020 18:22

Čtyřiadvacetiletý Tomáš Fiala, který je obžalovaný, že kvůli historické vile v pražské Bubenči zavraždil majitelku nemovitosti a jejího partnera, ve středu před pražským městským soudem svou vinu odmítl. Podle jeho výpovědi zabil dvaasedmdesátiletou ženu její o 15 let mladší partner, kterého Fiala následně usmrtil v sebeobraně. Vraždy se staly počátkem loňského června, těla dvojice našla policie po čtyřech měsících pátrání ve středočeské nádrži Švihov na řece Želivce.