reklama

Další trable u prvního páru USA? Melania se vytrhla Trumpovi z ruky, ten ji postrčil

Při svém návratu do Bílého domu se pár opět držel za ruce.
Zdroj: AP

Na konci prezidentské debaty v USA, která se konala v pátek ráno, první dáma Melania Trumpová zřejmě vytrhla ruku z manželova sevření. Na Twitteru se tak strhla lavina spekulací, zda a proč to udělala. Nestalo se to přitom poprvé. S informací přišel web Daily Mail.

reklama

Manželky obou kandidátů, Donalda Trumpa i Joea Bidena, se ve čtvrtek 22. října připojily na pódiu ke svým manželům na konci poslední prezidentské debaty před prezidentskými volbami, které proběhnou 3. listopadu.

Při příchodu manželek na pódium Melania Trumpová pouze stála vedle svého muže. Naopak manželka Joea Bidena ho vřele objala.
Při příchodu manželek na pódium Melania Trumpová pouze stála vedle svého muže. Naopak manželka Joea Bidena ho vřele objala.
Zdroj: AP

Zatímco Jill Bidenová přivítala svého manžela vřelým obejmutím, Melania stála vedle Trumpa s rukama podél těla. Nakonec ho chytila za ruku ve chvíli, kdy fotografové začali pořizovat snímky obou párů.

Jakmile se ale Trumpovi otočili, aby odešli z pódia, zdálo se, že Melania vytrhla ruku z manželova sevření. Ten ji pak naštvaně postrčil, zatímco odcházela. O několik hodin později byl pár vyfocen, jak se drží za ruce při svém návratu do Bílého domu.

Poprvé od nákazy společně na veřejnosti

Ani tyto snímky ale nezabránily spekulacím na Twitteru. Jeden z uživatelů například vtipkoval, zda má nemocnice, ve které byl Trump léčen z koronaviru, i manželskou poradnu.

K tématu

Před debatou byli Trumpovi společně vyfotografováni poprvé od pozitivního testu na COVID-19, který měli před třemi týdny. Jen dva dny před začátkem debaty přitom byla Trumpová nucena náhle zrušit účast na předvolebním mítinku v Pensylvánii, protože stále vykazovala příznaky onemocnění.

První dáma se po svém uzdravení prý cítila každý den lépe, ale měla přetrvávající kašel, a tak se pro jistotu rozhodla nikam necestovat. Místo toho se poprvé objevila až na debatě a měla na sobě černou roušku, která ladila s jejími černými šaty.

Minulý týden Trumpová na oficiálním webu Bílého domu podrobně popsala svůj boj s COVID-19 a informovala, že nakažen byl také jejich nejmladší syn Barron.

„Naštěstí je to silný teenager a nevykazoval žádné příznaky. Svým způsobem jsem byla ráda, že jsme si nemocí prošli všichni tři současně, abychom se o sebe mohli postarat a trávit čas společně. Od té doby měl Barron negativní test,“ napsala.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Krimi

Noční razie: Policisté zadrželi pět lidí, které podezírají z terorismu na Ukrajině

Noční razie: Policisté zadrželi pět lidí, které podezírají z terorismu na Ukrajině

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu v noci zadrželi pět lidí, které podezírají z teroristických činů kvůli zapojení do bojů na východě Ukrajiny na straně samozvané Doněcké lidové republiky. Nikdo zatím nebyl obviněn. Na webu o tom informoval státní zástupce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství Praze. Zadržené české občany kriminalisté podle několika zpravodajských webů podezírají, že jezdili bojovat na Ukrajinu na straně proruských separatistů, nebo takové cesty chystali či organizovali.

USA

Expolicista Chauvin, který zaklekl na Floyda, je vinen. Hrozí mu až 75 let vězení

Expolicista Chauvin, který zaklekl na Floyda, je vinen. Hrozí mu až 75 let vězení

Soudní proces s obžalovaným 45letým Derekem Chauvinem, bývalým policistou, který v květnu minulého roku zaklekl na Afroameričana George Floyda, jenž následně zemřel, se chýlí ke konci. Chauvin byl v úterý večer evropského času porotou prohlášen vinným za vraždu druhého stupně, vraždu třetího stupně a zabití druhého stupně. Následně byl vzat do vazby.

Krize v letectví trvá: Ruzyně odbavila o 90 % méně cestujících. Obnoví se další spoje
Vávra: Z lidí se stanou teroristi jen kvůli vyjádření názoru. Nový zákon je absurdní
Slovákům můžeme jen závidět. Babišovi ministři by se od sousedů měli učit komunikaci
Bojíte se Zemana, rýpala do Pirátů koalice Spolu. Babiše přitom mohla svrhnout už dávno
reklama
reklama
Ať se Česko připraví na tvrdé sankce. Zeman si musí vybrat stranu, varuje ruský expert

Rusko

Domácí zpravodajství

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme
Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí
Chceme další vyhoštění Rusů z ambasády, vzkázala Sněmovna vládě a odsoudila „terorismus“
Další články
reklama
reklama