reklama

Tragická nehoda v Úvalech: Auto skončilo v potoce, jeden muž zemřel

Záchranáři, policisté i hasiči brzy ráno vyjížděli do úval. Řidič tam nezvládl řízení, převrátil se s autem přes střechu a skončil v potoce. Jeden muž na místě zemřel, druhého odvezli záchranáři. Co přesně se stalo, teď zjišťují policisté.

reklama

V Úvalech před pátou hodinou ráno vyjížděly k rybníku všechny složky záchranného systému – jenomže tentokrát boj o lidský život záchranáři prohrály. „Záchranáři bohužel jednomu z mužů nemohli pomoci a na místo byl vyslán koroner,“ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí policie Lucie Nováková.

Při nehodě se auto převrátilo přes střechu a skončilo v potoce. Z něj muže museli hasiči vytáhnout pomocí jeřábu. Druhého převezli záchranáři podchlazeného do nemocnice. Podle nich jevil známky opilosti.

K tématu

Kdo z mužů řídil, není jasné

Jestli právě on seděl za volantem, zatím policisté nevědí. Jisté je jen to, že jediný další účastník nehody je po smrti. „Příčinu a okolnosti nehody i to, který z mužů auto řídil, zjišťují brandýští kriminalisté, kteří u zemřelého nařídili soudní pitvu,“ upřesnila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Z té by měli zjistit, jestli zemřelý nebyl pod vlivem drog nebo alkoholu, případně jestli neměl zdravotní problémy. Policisté zároveň čekají na výsledky krevních testů zraněného. Právě hladina alkoholu v krvi je bude zřejmě zajímat ze všeho nejvíce.

Tagy: policejní vyšetřování smrt autonehoda Úvaly

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme

Epidemická situace v Česku se už několik týdnů lepší. Vláda proto začíná připravovat plán postupného rozvolňování. Veřejnosti ho ale nepředstaví dříve než ve čtvrtek. CNN Prima NEWS se ale přesto podařilo zjistit, že by se v první vlně měly otevřít obchody. A pokud postrádáte některou ze služeb – třeba kadeřníka – budete si nejspíš muset počkat až na druhou fázi rozvolnění.

Fotbal

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

Proti vzniku fotbalové Superligy se postavili hráči i fanoušci. Protestují dokonce i fanoušci klubů, které se nadnárodní soutěže mají účastnit. Mezi nimi byli i příznivci londýnské Chelsea, kteří se rozhodli vyrazit na protest. Rozčilené fanoušky se snažil uklidnit nynější činovník klubu a bývalý veleúspěšný brankář týmu i české reprezentace Petr Čech. Nakonec se velkoklub rozhodl z nové soutěže vycouvat.

Krimi

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

Policie ukončila vyšetřování střelby před domem vlivného podnikatele z Liberce. Jiří Vařil, který podle zasvěcených dlouhou dobu skrytě ovládal jednoho z největších autobusových dopravců v zemi, s největší pravděpodobností stane před soudem kvůli vydírání, poškození cizí věci a výtržnictví. A není to jediný jeho problém se zákonem. Už tři roky jeho jméno figuruje v policejním spisu rozsáhlé korupční kauzy ve veřejné dopravě.

Chceme další vyhoštění Rusů z ambasády, vzkázala Sněmovna vládě a odsoudila „terorismus“
Superliga se za obřího tlaku začíná hroutit. Po dvou dnech ji opouští City i Chelsea
reklama
reklama
Ať se Česko připraví na tvrdé sankce. Zeman si musí vybrat stranu, varuje ruský expert

Rusko

Domácí zpravodajství

Zeman chce přitáhnout pozornost, Babiš posiluje pozici Ruska v Česku, tvrdí experti
Volný: Za výbuchem stojí Američané, mám pro to stejné informace jako BIS
Pomozte s pátráním u řeky, prosí rodina zmizelého Tomáše. Policie se obává nejhoršího
Další články
reklama
reklama