reklama

Tragická nehoda v Úvalech: Auto skončilo v potoce, jeden muž zemřel

Záchranáři, policisté i hasiči brzy ráno vyjížděli do úval. Řidič tam nezvládl řízení, převrátil se s autem přes střechu a skončil v potoce. Jeden muž na místě zemřel, druhého odvezli záchranáři. Co přesně se stalo, teď zjišťují policisté.

reklama

V Úvalech před pátou hodinou ráno vyjížděly k rybníku všechny složky záchranného systému – jenomže tentokrát boj o lidský život záchranáři prohrály. „Záchranáři bohužel jednomu z mužů nemohli pomoci a na místo byl vyslán koroner,“ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí policie Lucie Nováková.

Při nehodě se auto převrátilo přes střechu a skončilo v potoce. Z něj muže museli hasiči vytáhnout pomocí jeřábu. Druhého převezli záchranáři podchlazeného do nemocnice. Podle nich jevil známky opilosti.

K tématu

Kdo z mužů řídil, není jasné

Jestli právě on seděl za volantem, zatím policisté nevědí. Jisté je jen to, že jediný další účastník nehody je po smrti. „Příčinu a okolnosti nehody i to, který z mužů auto řídil, zjišťují brandýští kriminalisté, kteří u zemřelého nařídili soudní pitvu,“ upřesnila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Z té by měli zjistit, jestli zemřelý nebyl pod vlivem drog nebo alkoholu, případně jestli neměl zdravotní problémy. Policisté zároveň čekají na výsledky krevních testů zraněného. Právě hladina alkoholu v krvi je bude zřejmě zajímat ze všeho nejvíce.

Tagy: policejní vyšetřování smrt autonehoda Úvaly

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Žádná shromáždění v den inaugurace Bidena. Facebook zablokuje akce u Bílého domu

Žádná shromáždění v den inaugurace Bidena. Facebook zablokuje akce u Bílého domu

Facebook zablokuje možnost svolávat na své síti akce v blízkosti důležitých vládních budov ve Washingtonu v den inaugurace nového prezidenta Joea Bidena. Provozovatel známé sociální sítě to uvedl v pátek ve zprávě na svém blogu. Dodal také, že bude všechny akce z 20. ledna související s uvedením prezidenta do úřadu kontrolovat a ty, které by porušily jeho pravidla, zruší.

Vláda

Chybky tam byly, ale vše jsme opravili, řekl vládní IT zmocněnec o rezervačním systému

Chybky tam byly, ale vše jsme opravili, řekl vládní IT zmocněnec o rezervačním systému

Chyby v rezervačním systému pro očkování proti covidu jsme měli, přiznal v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS vládní zmocněnec pro digitalizaci a IT Vladimír Dzurilla. Podle něj se ale vše rychle opravilo a program nakonec fungoval bez problémů. Systém však během dopoledne dokázal prolomit čtyřiadvacetiletý student, problémy nastaly také při zasílání potvrzovacích PIN kódů.

Prodělání covidu neznamená výhru. Už desítky Čechů se nakazily virem opakovaně
Zdravotní sestra vyhrála přes dvacet milionů. Odměna za boj s covidem, říká
Naučili jsme se, že co stát spustí, nefunguje. Gazdík kritizuje očkovací registr
Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje
reklama
reklama
Babiš opět otáčí: Očkování pro všechny od začátku února je zbytečné

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Podezřelého, který zbil seniorku v metru, poslal soud do vazby. Hrozí mu 2 roky vězení
Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Další články
reklama
reklama