reklama

potok

Výpis příspěvků ke štítku „potok“

Tříletý autista na tři dny zmizel. V momentě, kdy ho našli, pil bahnitou vodu z potoka

6. září 2021 12:54

Tři dny poté, co zmizel teprve tříletý Australan Anthony „AJ“ Elfalak, chlapce vypátral v pondělí kolem půl dvanácté dopoledne místního času pilot vrtulníku pouhých 500 metrů od jeho domu. Dítě sedělo v potoce a pilo bahnitou vodu. AJ, který trpí autismem a nemluví, se ztratil při hraní si na verandě domu v Putty, asi 150 kilometrů severozápadně od Sydney.

Policisté našli v potoce v Děčíně tělo muže. Patřilo 21letému pohřešovanému mladíkovi

18. ledna 2021 16:29

Lidské tělo bez známek života našla v pondělí odpoledne policie v Jílovském potoce v severočeském Děčíně. Na místo dorazil koroner i kriminalisté. Mluvčí policie Veronika Hyšplerová potvrdila, že jde o 21letého muže, který byl od nedělního večera pohřešovaný. Kriminalisté budou zjišťovat, jak mladík zemřel a zda se na jeho smrti nepodílel někdo cizí.

V rozvodněném potoce Hrubár v Lopeníku utonul o víkendu třiašedesátiletý muž

22. června 2020 08:31

V rozvodněném potoce Hrubár v Lopeníku na Uherskohradišťsku utonul o víkendu třiašedesátiletý muž. Informaci webu Slováckého deníku dnes ČTK potvrdila policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Okolnosti úmrtí policisté vyšetřují. V neděli se utopila starší žena také v Zubří na Vsetínsku, podle krajské policejní mluvčí Lenky Javorkové pravděpodobně skokem do rozvodněného Hodorfského potoka spáchala sebevraždu.

reklama