potok

Výpis příspěvků ke štítku „potok“

Nejdřív nehoda ze zoufalství, teď krádež. Upíru Krejčímu z auta zmizely tisíce korun

14. června 2022 09:57

Pro herce a populárního komika Václava Upíra Krejčího se v neděli zhroutil svět. Na rodinné chatě sáhl po alkoholu, ve kterém utápěl manželskou krizi. Následně s 2,7 promile usedl za volant – naboural a sjel s vozem do potoka. Po propuštění z nemocnice, kde mu ošetřili menší utrpěná zranění, neměl kam jít. Nyní přišla další rána. Z nabouraného vozidla mu někdo odcizil 35 tisíc korun.

Chtěl si Upír Krejčí ublížit? S autem sjel do potoka, pak utekl do lesa. Skončil v nemocnici

13. června 2022 01:35

Policisté v neděli večer vyjížděli k nahlášené nehodě nedaleko Mirošovic u Prahy. Na místě objevili auto převrácené v korytu potoka, opodál v lese pak silně opilého muže. Podle informací CNN Prima NEWS se jednalo o Václava Upíra Krejčího. Okolnosti nasvědčují tomu, že si známý herec snažil ublížit. Nakonec skončil v nemocnici.

Na Třebíčsku našli u potoka mrtvé tělo. Patřilo pohřešované seniorce, potvrdila policie

3. února 2022 13:58

Tělo, které kriminalisté našli u obce Stařec, patří pohřešované seniorce. Potvrdila to nařízená pitva. Osmasedmdesátiletá žena se ztratila v srpnu loňského roku. Nevrátila se z procházky. Pátrali po ní potápěči, policisté se psy i vrtulník s termovizí. Nakonec její tělo našli u potoka, zhruba dva kilometry od jejího bydliště.

Tříletý autista na tři dny zmizel. V momentě, kdy ho našli, pil bahnitou vodu z potoka

6. září 2021 12:54

Tři dny poté, co zmizel teprve tříletý Australan Anthony „AJ“ Elfalak, chlapce vypátral v pondělí kolem půl dvanácté dopoledne místního času pilot vrtulníku pouhých 500 metrů od jeho domu. Dítě sedělo v potoce a pilo bahnitou vodu. AJ, který trpí autismem a nemluví, se ztratil při hraní si na verandě domu v Putty, asi 150 kilometrů severozápadně od Sydney.

Bouřka poslala desítky dětí z tábora na hasičárnu. Na Vysočině se musely evakuovat

27. července 2021 09:46

Hasiči na Vysočině kvůli hrozícím povodním po bouřce evakuovali v noci na úterý dětský tábor v Bácovicích. O 25 dětí se tam starali dva dospělí. Do bezpečí převezli také 18 lidí v Olešnici, kteří kempovali v místě, kde se rozvodnil potok. V souvislosti s počasím zasahovali hasiči v tomto kraji od pondělního večera skoro u 40 událostí.