CNN Prima News policejní vyšetřování

policejní vyšetřování

Výpis příspěvků ke štítku „policejní vyšetřování“

Po nehodě kolotoče přijde Havířov o miliony. Vrací vstupné, někteří se ho ale nedočkají

26. září 2022 00:21

První dohru má havárie kolotoče v Havířově, při které se zranilo 17 návštěvníků této atrakce. Radnice lidem vrací peníze za vstupné na městské slavnosti. Ty primátor krátce po nehodě ukončil. A nejde o drobné, může se jednat o mnohamilionové částky, které bude třeba uvolnit z rozpočtu. Příčiny neštěstí policisté stále vyšetřují.

Policisté hledají pomoc s nevyřešenými případy, hlavně u vězňů. Vydali kalendář pomníčků

4. ledna 2022 23:55

Od řady dosud nevyřešených případů uplynuly dlouhé roky, dodnes však nedají mnohým vyšetřovatelům spát. Nyní se o čtyřiadvaceti z nich dozví vězni napříč Českou republikou. Úřad služby kriminální policie a vyšetřování (ÚSKPV) ve spolupráci s Vězeňskou službou ČR připravil speciální edici kalendářů, které rozeslal do všech 35 českých věznic. Každý měsíc se vězni dozví o dvou případech, které dosud nemají závěr či pachatele. Takzvané „policejní pomníčky“ by právě oni mohli pomoci vyřešit.

Pokračování případu zavražděné Niny: Policisté znají motiv, viník ale nebude potrestán

14. dubna 2021 13:41

Pražští kriminalisté po pěti měsících vyšetřování odložili případ loňské vraždy 24leté Niny v pražské oboře Hvězda. Podle policistů měl mladou dívku zavraždit mladík, kterého v osudný den zachytily bezpečnostní kamery společně s poškozenou. Muž ve stejný den spáchal sebevraždu skokem pod metro. Deníku Právo to potvrdila mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.