reklama
CNN Prima News policejní vyšetřování

policejní vyšetřování

Výpis příspěvků ke štítku „policejní vyšetřování“

Pokračování případu zavražděné Niny: Policisté znají motiv, viník ale nebude potrestán

14. dubna 2021 13:41

Pražští kriminalisté po pěti měsících vyšetřování odložili případ loňské vraždy 24leté Niny v pražské oboře Hvězda. Podle policistů měl mladou dívku zavraždit mladík, kterého v osudný den zachytily bezpečnostní kamery společně s poškozenou. Muž ve stejný den spáchal sebevraždu skokem pod metro. Deníku Právo to potvrdila mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

Z auta stříkali po lidech pepřový sprej. Neútočili jsme kvůli respirátorům, tvrdí

12. března 2021 15:59

Incident z Turnova, kdy posádka vínového Subaru po kolemjdoucích stříkala dráždivou tekutinu, pravděpodobně pepřový sprej, má pokračování. Policisté již znají jména všech lidí z auta. Jde o dva muže a dvě ženy. Všem hrozí pokuta. Jejich jednání dávali svědci do souvislosti s tím, že postříkaní lidé neměli roušku či respirátor. To ovšem posádka auta popírá. K zasažení vybraných lidí používali dětskou vodní pistoli.

Týrané štěně, se kterým mladý muž hodil o zem, si převezme spolek na ochranu zvířat

23. prosince 2020 09:51

Čtyřměsíční štěně, se kterým na videu mladý muž hodil o zem, si převezme spolek pro ochranu zvířat. Je tak jisté, že do konce policejního vyšetřování bude o psa dobře postaráno. Policisté vyslechli svědky, majitelku psa i samotného muže z videa. Nyní se bude vyšetřovat, zda se v případu týraného štěněte jednalo o přestupek, nebo o trestný čin. V takovém případě by muži hrozily dva roky ve vězení.

reklama