CNN Prima News tráva

tráva

Výpis příspěvků ke štítku „tráva“

Ve vojenském prostoru Hradiště hořely tři hektary půdy. Hasiči požár uhasili za pár hodin

17. srpna 2022 20:19

Ve vojenském prostoru Hradiště na rozmezí Karlovarského a Ústeckého kraje hasiči likvidovali požár trávy. Hořelo v místě dopadu cvičných střel. Oheň zasáhl asi tři hektary pozemků, hasiči požádali o vrtulník s takzvaným bambi vakem, řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Vstup do prostoru požáru měli hasiči omezený, nebylo to bezpečné, dodal. Vyhlášen byl třetí stupeň požárního poplachu.

Tenistka přebalí dceru a půjde si zahrát o finále Wimbledonu s kamarádkou Džabúrovou

7. července 2022 11:04

Nejprve vymění roční dceři Cecilii pleny a pak si půjde s kamarádkou Ons Džabúrovou zahrát o finále tenisového Wimbledonu. Čtyřiatřicetiletou Němku Tatjanu Mariaovou lze považovat za největší překvapení letošního klání na trávě v jihozápadním Londýně. Nejen proto, že se nachází na 103. místě ženského žebříčku, ale i kvůli neobvyklému způsobu hry.

Příběh vozíčkáře Kima: Když řeknu: Vítám tě doma, tak je to napořád, domov se neopouští

24. dubna 2022 15:30

Před čtyřmi lety jsme psali článek o labradorovi Kimovi ze spolku Rafael o. p. s., který skončil po srážce s autem na vozíku a my mu hledali nový domov. Kim si totiž neúspěšných domovů prošel několik. Naštěstí se povedlo a Kim má nejen úžasnou milující rodinu, ale dokonce i retrívřího kamaráda. A přáli bychom si, aby podobné domovy našla i další zvířata s hendikepem.

Z Afriky na Sibiř za pár minut pěšky! To návštěvníkům nabízí přírodní rezervace Milovice

13. října 2021 10:00

Naprosto odlišná přírodní prostředí, která připomínají krajiny vzdálených kontinentů, mohou vidět návštěvníci rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Část bližší Benátkám nad Jizerou připomíná africké údolí porostlé roztroušenými křovinami, plochy blíž obci Lipník tvoří rovina s březovými hájky jako přenesená ze Sibiře.