reklama

Třetí svatbě se nebráním, říká dvakrát rozvedená Pazderková. Žádost o ruku zatím nedostala

Se svým partnerem Hynkem je známá stand-up komička Iva Pazderková téměř šest let. Poznali se během natáčení hudební show, a jak sama přiznává, je to její zatím nejdelší vztah. Přestože už má za sebou dvě nevydařená manželství, novému sňatku se nebrání. Vzkázala to přímo svému příteli. Žádost o ruku ale zatím nedostala, přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama

„Jsem dvakrát šťastně vdaná a velmi šťastně rozvedená,“ řekla 41letá herečka Iva Pazderková. Jejím prvním manželem byl o 19 let starší Luboš Veselý. Vzali se v roce 2003. „Bylo to nefunkční hned od začátku. Hrozně ráda na náš vztah vzpomínám, ale myslím si, že jsme oba dva věděli, že je odsouzený k zániku,“ přiznala stand-up komička v pořadu Povídej.

Přestože mezi sebou měli velký věkový rozdíl, nemělo to na jejich vztah nejmenší vliv. „Bylo to úplně jedno. Prostě to nešlo. Byli jsme dva psychouši vedle sebe,“ doplnila Pazderková. Manželství trvalo dva roky, pak přišel rozvod.

Stejně nerozvážné bylo i její druhé manželství s komikem Lukášem Pavláskem. „Byla to hodně krátká záležitost. Úředně nám manželství vydrželo asi tři měsíce. Přirovnáváme to ke svatbě v Las Vegas,“ uvedla Pazderková. S Pavláskem jsou dobří přátelé dodnes. „Jsme jako sourozenci. On je jeden z nejdražších lidí v mém životě. Je neskutečně chytrý a hodný. Teď už si z toho děláme legraci,“ přiznala.

Proč se vůbec brali, prý dodnes nemají ponětí. „Asi jsme cítili, že k sobě patříme, chceme se mít v životě, a navíc jsme si oba procházeli zoufalou situací. Já měla půl roku po rozvodu a úplné panice. Brali jsme se ale střízliví,“ řekla.

Na svatbu to zatím nevypadá

Nyní tvoří Pazderková pár s partnerem Hynkem. Jsou spolu 5,5 roku. „Je to můj nejdelší vztah. Na svatbu to ale zatím nevypadá. Nemyslím si, že je třeba trvat na nějakých rádoby tradicích, naopak některé považuji za nesmyslné. Ale tady bych chtěla být požádaná. Nebráním se tomu,“ uvedla Pazderková a svému příteli přes kameru poslala jasný vzkaz. „Ale zatím nikdo nic. Zdravím domů,“ řekla důrazně komička, která se proslavila v pořadu Na stojáka coby Blbá blondýna.

A přestože to zatím na svatbu nevypadá, Pazderková je ve vztahu velmi šťastná. V pořadu Povídej totiž přiznala, že se dlouhodobě potýká s depresivními stavy a panickou atakou a právě Hynek je jí velkou oporou.

„Je úžasný, chápe to a respektuje. Podporuje mě v tom, abych byla zdravá,“ uvedla. Hynek ji podporuje i v jejím sportovním počínání. Před více než rokem se totiž Pazderková začala profesionálně věnovat fitness cvičení a účastnila se například soutěže Bikiny fitness, kde se umístila na 10. místě.

Iva Pazderková se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídala také o divokých devadesátkách, depresích a lásce k fitness. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Tagy:

Hlavní zprávy

Lipavského nedáme, ať odstoupí Zeman, zní z koalice. Fiala si na jménech trvá
Politika

Lipavského nedáme, ať odstoupí Zeman, zní z koalice. Fiala si na jménech trvá

Miloš Zeman měl na úterní schůzce doporučit Janu Lipavskému (Piráti), aby nekandidoval na post ministra zahraničí. Podle koaličních partnerů Pirátů je to ale naopak Zeman, kdo by měl odstoupit. Lipavský je podle nich kandidátem celé koalice a budou na něm trvat. Mluvčí ODS Václav Smolka pro CNN Prima NEWS uvedl, že zatím žádné informace o tom, že by to Zeman skutečně řekl, nemají.

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil

I když prvňáček příklady vypočítal správně, spletl si zadání. Učitelka základní školy ho proto nekompromisně ohodnotila známkou „pět“ a test mu celý opravila červenou barvou. Na necitlivé hodnocení upozornil školní psycholog a učitel Robert Čapek. Za takový přístup by podle něj učitelka zasloužila hodinovou výpověď. Podobně se k přístupu pedagožky staví i další odborníci i rodiče.

Tisíce domácností bez proudu. Bouře Barra udeřila na Irsko, ovlivní i počasí v Česku?

Bouře Barra v úterý zasáhla Britské ostrovy, konkrétně Irsko. Bez elektřiny je tam už 56 tisíc domácností. Do země přinesla vichr o rychlosti více až 130 km/h. Ve středu by pak měla okluzní fronta, která s bouří souvisí, doputovat i nad pevninskou Evropu, ovlivnit tak může okrajově i počasí v Česku. Český hydrometeorologický ústav ale žádná varování zatím nevydal. Vliv bouře by tak neměl být nijak extrémní.

Čachry s bezinfekčností v Česku jen kvetou. Jaké triky odmítači používají nejčastěji?

Češi se snaží obejít, co se dá. V současnosti hlavně vládní restrikce, podle nichž je pro vstup do určitých zařízení nutné ukázat doklad o očkování nebo o prodělání nemoci. Kromě falšování zmíněných dokumentů nebo vyhledávání míst, kde se tato nařízení nedodržují, někteří odmítači očkování zvolili riskantnější taktiku, jak se opatřením vyhnout.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama