CNN Prima News trezor

trezor

Výpis příspěvků ke štítku „trezor“

Výzva pro Kazmu: Dej miliony nemocnému Martínkovi, burcuje Šlégrová. Nabídla protislužbu

Příběh teprve dvouletého Martínka, který trpí vzácným syndromem AADC, chytl za srdce celý národ. Na léčbu potřebuje chlapeček 100 milionů korun, pojišťovna náklady odmítla uhradit. Do akce se tak zapojila řada celebrit, včetně herečky Nikol Leitgeb – za svobodna Štíbrové – nebo modelky Lucie Šlégrové. Ta navíc vyzvala Kamila „Kazmu“ Bartoška, aby se do pomoci také připojil, a ze zapečetěného trezoru věnoval miliony právě rodině Martínka. Dala mu i protinabídku.

Kazmův poklad pod útokem. Místo luštění šifer to mladík zkusil hrubou silou, zasáhla ochranka

Neotřelý pokus o získání „Kazmova pokladu“ prošetřuje policie. Ve čtvrtek ráno se mladý muž pokusil vykrást trezor na pražském Výstavišti, ve kterém se ukrývá 22 milionů korun, na něž láká film ONEMANSHOW: The Movie od Kamila Bartoška. Zadržený několikrát udeřil kovovou trubkou do čtecího zařízení, čímž jej poškodil. Výtržníka následně zastavila security služba, která ho předala policii.

Kazmův premiérový trhák přepsal v Česku tabulky návštěvnosti. Porazil i Anděla Páně 2

Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie se stal zdaleka nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti během premiérového víkendu při uvedení do kin a současně druhým nejúspěšnějším filmem během prvního víkendu v kinech v Česku všech dob. Sám Kazma také poprvé oficiálně zveřejnil detaily hry, jejíž je film součástí. A pozorný divák tak může soutěžit o 22 milionů korun.

Chováte se jako hovado a prase. U soudu s Paroubkovými to vřelo

Začal soud ohledně žaloby podnikatele Petra Michka na manžele Paroubkovy. Michek tvrdí, že v létě 2016 půjčil Jiřímu Paroubkovi 3,5 milionu korun. Peníze měl Paroubek uložit do bankovního sejfu, kam měl přístup jen on a jeho tehdejší žena Petra. Podle Paroubka peníze vzala po jejich rozchodu, Paroubková to ovšem popírá s tím, že půjčka byla fiktivní. Webu iDnes.cz potvrdila, že v sejfu byla, nenašla v něm však peníze, ale „velmi osobní“ a „dost závažné věci“, o kterých by její muž asi nechtěl, aby se mluvilo.