CNN Prima News událost

událost

Výpis příspěvků ke štítku „událost“

Bartoška exkluzivně o svém stavu: Tělo je líné, ale díky bohu, že můžu ve Varech být

Tělo je po viróze líné, ale jinak se cítím dobře. Uvedl to prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška exkluzivně pro CNN Prima NEWS. Ve středu budou mezi hosty karlovarského filmového festivalu režiséři Davide Ferrario a Thomas Cailley. Na akci se zatím podle posledních údajů vydalo celkem přes 85 tisíc vstupenek a festivalových pasů, což je více než v loňském roce. Hygienici také provedli tři desítky kontrol, pochybení zatím nalezli v sedmi případech.

Hrdinné momenty války na Ukrajině: Sprostí vojáci, kamikaze i vlastenec Zelenskyj

V noci na čtvrtek propukla na Ukrajině válka. A jak už to tak bývá, v těžkých časech se zpravidla láme charakter. Sociálními sítěmi se šíří desítky příběhů, které popisují hrdinné chování ukrajinských vojáků i prostých obyvatel. Příkladem jde i sám prezident Volodymyr Zelenskyj, který zůstává v obléhaném Kyjevě a řídí tam obranu. Ve městě zůstává i starosta Vitalij Kličko.

„Z 38 koček bylo 16 mrtvých, v dalším bytě měla 3 psy," popisuje situaci z Ústí žena, která vše objevila

V bytě v Ústí nad Labem bylo v neděli nalezeno celkem 38 koček, z nichž bylo 16 již mrtvých. Do bytu v Zolově ulici policisty a krajskou veterinární správu zavolala paní Jaroslava, která pracuje jako dobrovolník a dočaskářka pro spolek Dočasky DeDe. S paní Monikou, která je nyní podezřelá z trestného činu týrání zvířat, za což jí hrozí až pětileté vězení, se zná už delší dobu.

Na Nehvizdské voříškiádě zazářily nejen tváře Primy

Přišli jsme, viděli jsme, podpořili jsme a pomazlili všechny voříšky, kteří se o víkendu zúčastnili Nehvizdské voříškiády. Majitelé a jejich pejsci se sem přišli utkat o titul nejkrásnějšího křížence. V jednotlivých kategoriích soutěžilo několik desítek psů. Akce se konala na podporu nadačního fondu Mathilda, kam výtěžek z ní putuje. I návštěvníci si mohli vyzkoušet, jaké to je, být odkázaný pouze na vycvičeného chlupáče.