CNN Prima News usmrcení

usmrcení

Výpis příspěvků ke štítku „usmrcení“

Za tragickou smrt šumavské legendy Emila Kintzla padlo obvinění. Muži hrozí tříletý trest

25. července 2022 15:58

Z usmrcení z nedbalosti obvinila policie dvaapadesátiletého lyžaře z Berounska, který se v březnu na sjezdovce v Kašperských Horách na Klatovsku srazil s osmaosmdesátiletým lyžařem a populizátorem Šumavy Emilem Kintzlem. Senior utrpěl zranění, kterým o dva dny později v plzeňské fakultní nemocnici podlehl. Za usmrcení z nedbalosti hrozí muži až tříleté vězení, informovala klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Přerostlý medvěd drancuje domácnosti v Kalifornii. Nezastraší ho sirény ani paralyzéry

22. února 2022 08:29

Obyvatele kalifornského městečka South Lake Tahoe trápí nájezdy urostlého medvěda baribala. Zvíře se už několik měsíců vydává hledat potravu k místním domům a zanechává za sebou nemalé škody. Od drancování jej neodradily ani sirény či paralyzéry, úřady nyní situaci považují za natolik nebezpečnou, že nevylučují ani uspání zvířete. Ve víkendové reportáži o tom napsal deník The New York Times (NYT).

Utrpení šestiletého Arthura: Rodiče ho nejprve otrávili solí, pak mu rozbili lebku

6. listopadu 2021 10:28

Britský soud odhalil v případu loňské brutální vraždy šestiletého Arthura nové šokující zjištění. Ještě předtím, než chlapec utrpěl smrtelné zranění hlavy, byl otráven solí, uvádí se v obžalobě. Zabít malého chlapce měla jeho nevlastní matka Emma Tustinová tak, že dítě udeřila hlavou o tvrdý povrch. Ještě před svou smrtí byl chlapec vystavován týrání, na kterém se podílel i jeho biologický otec Thomas Hughes.

Muž prý málem ubodal družku a v myčce na nádobí usmrtil štěně. Hrozí mu šestileté vězení

2. září 2021 22:20

Pražská policie viní třiatřicetiletého muže z útoku nožem na jeho družku a z usmrcení asi půlroční fenky. Psa dal podle vyšetřovatelů do myčky na nádobí a tu pak zapnul. Útok na družku se stal loni v polovině prosince, žena utrpěla zranění, která bezprostředně ohrožovala její život. Podle výsledků vyšetřování se muž dopustil jednání z chorobných příčin, konkrétně pod vlivem alkoholové psychózy, uvedli policisté. Psa podle kriminalistů usmrtil několik týdnu předtím.

Tragédie u pražských Klánovic: Vlak srazil a usmrtil člověka

27. července 2020 15:33

U pražských Klánovic v pondělí odpoledne vlak srazil a usmrtil člověka. Provoz na hlavní trati z Prahy na Kolín byl kvůli tomu zhruba na půl hodiny přerušen. Rychlíky a expresy jezdily odklonem přes Lysou nad Labem. Vyplývá to z údajů na webu Českých drah a z informací mluvčí pražské záchranné služby Jany Poštové.