CNN Prima News utkání

utkání

Výpis příspěvků ke štítku „utkání“

Gólostroj Haaland zničil pěti trefami Lipsko. City a Inter jsou ve čtvrtfinále Ligy mistrů

Erling Haaland jako třetí fotbalista v historii vstřelil v jednom utkání Ligy mistrů (LM) pět branek. Manchester City díky tomu deklasoval v osmifinálové odvetě Lipsko 7:0 a v součtu s úvodní remízou 1:1 pošesté za sebou postoupil do čtvrtfinále. Úspěch slaví i fotbalisté Interu Milán, kteří poprvé od roku 2011 postoupili do čtvrtfinále LM. Po úvodní výhře 1:0 remizovali ve venkovní osmifinálové odvetě v Portu 0:0.

Eliáš varuje před Dány: Bude to těžký zápas, hrajeme o život. Jaký tipuje výsledek?

Hokejoví rozhodčí často bývají těmi, kteří schytávají kritiku za pokažený zápas. Ačkoliv někdy chybu udělají, nesmí se jich v jednom zápase opakovat více. „Nemůžeme vydechnout, musíme fungovat pořád,“ uvedl v talkshow Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS čárový rozhodčí Jiří Svoboda. Bývalý reprezentant Patrik Eliáš pak varoval před podceněním Dánů. Podle něj už to dávno nejsou žádní nazdárci a disponují kvalitními hokejisty.

Fotbalista černé pleti odmítl pokleknout před zápasem. Je to k ničemu, prohlásil

Velké pozdvižení vyvolal v sobotu v Anglii fotbalista Crystal Palace Wilfried Zaha. Útočník černé barvy pleti odmítl před zápasem proti týmu West Bromwich Albion pokleknout v rámci kampaně boje proti rasismu a na rozdíl od ostatních hráčů zůstal stát. Zaha už v minulosti prohlásil, že pokleknutí považuje za ponižující a s rasismem by se mělo bojovat úplně jiným způsobem.