CNN Prima News útok psa

útok psa

Výpis příspěvků ke štítku „útok psa“

Brutální útok na pošťačku: Ženě se porouchalo auto. Když vystoupila, roztrhali ji psi

31. srpna 2022 09:09

Práce pošťáka ve Spojených státech se začíná stávat rizikovým povoláním. Dokládá to i tragická událost ze severovýchodu Floridy, kde 61letou pošťačku Pamelu Rockovou napadla smečka psů poté, co vylezla z rozbitého vozidla. Na pomoc jí okamžitě přiběhli místní obyvatelé, kteří se snažili zvířata odehnat a zavolali záchranku. Žena nakonec svým zraněním v nemocnici podlehla. Podle Poštovní služby Spojených států jsou ročně napadeny tisíce doručovatelů.

Muž, který zachránil matku: Kdyby útok pokračoval, musel bych střílet do psa

31. července 2020 06:03

Díky pohotovému a odvážnému zásahu se pro svou rodinu stal hrdinou. Martin Auterský výstřelem z legálně držené pistole zahnal stafordširského teriéra, který zaútočil na jeho matku a trpasličího pudla. Pes na ně skočil ze zídky domu, když byli na procházce v Nebílovech na Plzeňsku. Auterský v rozhovoru pro CNN Prima News popisuje, jak k celému incidentu došlo.

Chlapec přišel po útoku psů o tvář. Matka promluvila o šikaně

19. července 2020 16:36

V roce 2015 přišel tehdy ještě jako 21měsíční dítě Ryder Wells z Granite Falls v Severní Karolíně o celou pravou tvář. Napadli ho totiž dva rotvajleři, kteří mu doslova utrhli kus obličeje. I přes 50 operací si chlapec nese doživotní kříž. Děti se ho kvůli jeho vzhledu bojí, lidé se od něj odvracejí. Nyní má již pětiletý Ryder nastupovat do školy. Jeho matka se proto rozhodla promluvit o následcích šikany, která se v mnoha školách stále drží. Informoval o tom deník Daily Mail.