reklama

Děsivý útok psů na Mladoboleslavsku. Napadli čtyřletou holčičku, je ve velmi vážném stavu

Rodinná tragédie se odehrála v Tuřicích na Mladoboleslavsku. Dvojice psů tam pokousala teprve čtyřletou holčičku. Tu záchranáři ve velmi vážném stavu převezli do nemocnice. Děsivý útok se odehrál v pátek odpoledne na dvorku rodinného domu.

reklama

Podle informací CNN Prima NEWS žili oba psi s rodinnou několik let. Nikdy s nimi prý nebyly problémy. Není tedy jasné, co se stalo, že se zničehonic na holčičku vrhli a pokousali ji. Celou událostí a okolnostmi, proč zvířata na dívenku zaútočila, se zabývají mladoboleslavští policisté.

Holčička už má naštěstí být ve stabilizovaném stavu. Následky útoku dvojice psů si ale nejspíš ponese celý život. Místní jsou z rodinné tragédie v šoku. Nikdo s redakcí na toto téma nechtěl mluvit.

Útoky psů na děti bohužel nejsou ničím neobvyklým. Letos vás Krimi zprávy informovaly už o třech. „Byla celá od krve,“ popisovala matka pokousané holčičky útok psa, který se v červnu odehrál v dětském koutku restaurační zahrádky v Ostravě. Majitelka zvířete ho předtím měla bez košíku nevhodně uvázat ke stolu a odejít od něj.

Další vážný útok se stal na konci března v parku pod pražským Petřínem. Pes tam napadl teprve čtyřletého chlapce, který byl s matkou na procházce. Způsobil mu vážná zranění, kvůli kterým musel být operován. Majitel psa hned po incidentu z místa utekl a pátrali po něm policisté. Nakonec se jim sám přihlásil.

V případě útoku psů v Tuřicích nejspíš nebude nikdo obviněn, a to proto, že se jednalo o rodinnou záležitost.

Tagy:

Hlavní zprávy

Muž se zřítil ze střechy. Po něm z okna vypadla zvědavá Japonka a zranila další dva
Zahraničí

Muž se zřítil ze střechy. Po něm z okna vypadla zvědavá Japonka a zranila další dva

Japonská metropole Jokohama byla svědkem poněkud bizarního případu hromadného zranění. Ze střechy budovy nejdříve spadl muž, což upoutalo pozornost ženy ve třetím patře. Ta po vykouknutí z okna ale ztratila rovnováhu a taktéž se zřítila. Během letu přitom zavadila o zvědavce, který situaci sledoval z okna o patro níž. Následně dopadla na kolemjdoucího, který přispěchal na pomoc za nešťastníkem ze střechy. Informoval o tom deník Asahi Šimbun a veřejnoprávní televize NHK.

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama