reklama

Útulkář s průkazem původu - Bruno našel domov!

Z útulku Dogpoint přišla skvělá zpráva. Útulek jsme byli nedávno navštívit s kamerou a natočili medailonky několika pejsků, kteří hledali domov. Tři z nich už své domovy našli a teď přišla řada na Bruna. Chesapeake Bay Retrievera, který měl průkaz původu, dokonce se našel i původní chovatel, Bruno ale stejně zůstal v útulku.

reklama

Kudrnaté torpédo, jak mu v Dogpointu říkali se s novým páníčkem seznámil ještě před vypuknutím koronaviru, vše si pečlivě promyslel a rozhodl se, že to kluci spolu zkusí. Bruno tak šťastný jako blecha odjel do Prahy.

Domov stále hledá Rexík

Původní medailonek

Temperamentní šestiletý Chesapeake Bay Retriever. Sice je to útulkář, ale s průkazem původu (Now or Never by Libami). Chovatelská stanice je o situaci informována.

Bruno potřebuje páníčka, který nebude žádné tintítko a bude mít dostatek trpělivosti. Bruník je velmi učenlivý, už teď umí několik povelů, které velmi rád předvádí. Tito psi jsou nesmírně inteligentní a výborní hlídači. Na vodítku zpočátku tahá a emoce z radosti projevuje urputným skákáním po vodítku. Po chvíli se ale uklidní a začne se věnovat pachům v okolí. Údajně je to neskutečný vodomilec – vleze do každé vody a při koupání v rybníce plave dokola a radostně u toho štěká.

Miluje balónky, což je pro jeho další výcvik, velké plus. Dokonce je má raději než pamlsky. Nemá problémy s dětmi školního věku, avšak vzhledem k jeho velikosti a hromotlučnosti ho nedoporučujeme k menším dětem, stejně jako k jiným psím samcům, ani kočkám či drůbeži. Vhodný je pro majitele, který s ním dokáže držet krok.

Útulek Dogpoint: Lhotky 60, Malotoice

607 018 218

Tagy:

Hlavní zprávy

Očkovat proti covidu a chřipce současně? Univerzální vakcína se testuje, říká Prymula
Koronavirus

Očkovat proti covidu a chřipce současně? Univerzální vakcína se testuje, říká Prymula

Chřipka letos připravuje nebývale silný úder. Tvrdí to někteří odborníci a stejně jako u covidu nabádají k očkování. Klidně obě vakcíny najednou. Jenže nechat si současně aplikovat vakcínu proti covidu a chřipce může podle některých praktiků pro organismus znamenat pořádnou zátěž a pacientům tak doporučují alespoň dvoutýdenní odstup. Bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) ve vysílání CNN Prima NEWS sdělil, že se nyní testuje univerzální vakcína.

Energie bude jenom zdražovat. Každý týden budeme překvapeni něčím jiným, říká novinář
360°

Energie bude jenom zdražovat. Každý týden budeme překvapeni něčím jiným, říká novinář

Ceny energií se drží na rekordních částkách. Podle novináře týdeníku Hrot Pavla Párala však Češi nemají čekat zlevňování, ba naopak. „Na strach z toho, že Čechy zdražování zasáhne, je pozdě. Bát se měli před třemi lety, kdy se řešily emisní limity a uhlíková neutralita. Tehdy byly překročeny hranice. Nyní jede samospád a každý týden budeme překvapeni něčím jiným,“ podotkl v pořadu 360°.

Politická debata s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou. Jak chtějí řešit migraci?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

reklama

Domácí zpravodajství

Babiš, Fiala i Rakušan. Političtí lídři se utkají ve velké superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama