CNN Prima News uzavírka

uzavírka

Výpis příspěvků ke štítku „uzavírka“

Libeňský most bude částečně uzavřen několik týdnů. Praha ho zajistí speciální konstrukcí

Libeňský most v Praze zůstane v jedné ze svých částí uzavřený několik týdnů. Technická správa komunikací (TSK) nyní vyprojektuje a nechá vyrobit konstrukci, kterou umístí pod most. Přesný harmonogram postupu všech prací bude upřesněn v příštím týdnu, jak řekla mluvčí TSK Barbora Lišková. Takzvaný inundační most, který je součástí Libeňského soumostí, uzavřela ve čtvrtek odpoledne TSK kvůli technické závadě pro veškerou dopravu. Závadu pravděpodobně způsobily silné mrazy.

Musíme to opravit. Pardon, že se beton nedá lít v zimě, hájí Hřib uzavírky v Praze

Každý politik chce hlavně stříhat pásky, hájil velké množství uzavírek v Praze primátor hlavního města Zdeněk Hřib (Piráti) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Následně se rozčílil a odmítl kritiku, že se dopravní omezení v Praze dělají v nevhodný čas před říjnovými sněmovními volbami. Výrokem „Musíme to opravit.“ připomněl řidiči nenáviděnou značku z dílny Ředitelství silnic a dálnic.

Na dálnici D1 se našla nevybuchlá trhavina. Zneškodnil ji pyrotechnik

Aktualizováno

V modernizovaném úseku dálnice D1 mezi Velkým Beranovem a Měřínem našli ve čtvrtek dělníci při výkopových pracích výbušninu. Nález byl na 128. kilometru ve směru na Prahu. Jednalo se o trhavinu z dob výstavby dálnice, řekl mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl. Policejní pyrotechnik ji zneškodnil před 15:30. Provoz na dálnici kvůli tomu policisté nemuseli zastavovat.