CNN Prima News uzavírka

uzavírka

Výpis příspěvků ke štítku „uzavírka“

Musíme to opravit. Pardon, že se beton nedá lít v zimě, hájí Hřib uzavírky v Praze

11. září 2021 06:27

Každý politik chce hlavně stříhat pásky, hájil velké množství uzavírek v Praze primátor hlavního města Zdeněk Hřib (Piráti) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Následně se rozčílil a odmítl kritiku, že se dopravní omezení v Praze dělají v nevhodný čas před říjnovými sněmovními volbami. Výrokem „Musíme to opravit.“ připomněl řidiči nenáviděnou značku z dílny Ředitelství silnic a dálnic.

Hřib: Že nemám rád řidiče, je nesmysl. Pro koho ty silnice asi opravujeme?

10. září 2021 22:42

Na automobily určitě nezapomínáme, ujišťoval Pražany v pořadu 360° na CNN Prima NEWS pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Reagoval na kritiku některých politiků, že magistrát hlavního města prosazuje jízdu na kole a řidiče aut ignoruje. Místopředseda ODS Martin Kupka ale Hřibovi vpálil, že automobilisté jsou pro Piráty lovnou zvěří.

KOMENTÁŘ: Jak z nás rozkopané Česko dělá šílence

11. června 2021 14:03

Opravdu se snažíte. Opravdu. Nekonečné popojíždění zkracujete posloucháním rádia, čtením zpráv na mobilu. Nebo chvilku koukáte ven. Do blba. Pak do mobilu. Do rádia. Ven. Pak samozřejmě na sebe do zrcátka, uklidňujete se svou krásou. A zase. Do mobilu. Do rádia. Klid. Kliiid…

Na dálnici D1 se našla nevybuchlá trhavina. Zneškodnil ji pyrotechnik

29. dubna 2021 13:07
Aktualizováno

V modernizovaném úseku dálnice D1 mezi Velkým Beranovem a Měřínem našli ve čtvrtek dělníci při výkopových pracích výbušninu. Nález byl na 128. kilometru ve směru na Prahu. Jednalo se o trhavinu z dob výstavby dálnice, řekl mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl. Policejní pyrotechnik ji zneškodnil před 15:30. Provoz na dálnici kvůli tomu policisté nemuseli zastavovat.