reklama

V New Yorku spadlo letadlo. Hrozivě vypadající nehodu pilot přežil

Velké štěstí měl pilot malého letadla, které havarovalo na Long Islandu. Z poničeného stroje totiž vyvázl živý. Proč k nehodě došlo, se vyšetřuje.

reklama

Nehoda se stala v neděli odpoledne na newyorském ostrově Long Island. Stroj ze zatím neznámých příčin spadl nedaleko závodu na zpracování odpadu, informovala policie. Pilot, který se v letadle nacházel sám, přežil. O jeho stavu nejsou bližší informace, nikdo jiný zraněn nebyl.

Záchranu pilota popsal na Facebooku svědek, který byl na místě nehody první. „Policisté a záchranáři tam byli do pěti minut. Jeden z policistů prolezl oknem, aby přeřízl bezpečnostní pás. Pilot reagoval a potřeboval lékařskou pomoc,“ vylíčil Robert B-Yan.

A small plane crashed a short time ago at the Town’s landfill in Old Bethpage. The pilot (no passengers) is alive thankfully.

Posted by Supervisor Joseph Saladino on Sunday, January 10, 2021

„Kdyby s tím letadlem spadl o kousek dále, trefil by opuštěnou budovu. To by pravděpodobně nepřežil. Děkujme Bohu, že nenarazil do nějakého domu nebo nespadl na silnici,“ uvedl radní Joseph Saladino, který na svém Facebooku sdílel video a fotky z incidentu.

Příčiny nehody úřady vyšetřují.

K tématu

Tagy: nehoda New York pád letadla letadlo pilot nehoda letadla Long Island

Další hlavní zprávy

Názory

Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská

Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská

Známý intelektuální velikán a nezařazený poslanec Lubomír Volný se ve čtvrtek ve Sněmovně znovu postaral o nebývalý rozruch. Přímo v jednacím sále, kam vyrazil ve vytahaném triku a bez roušky, profackoval pár svých kolegů, protože mu nedovolili mluvit. Nejen slovy „jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ opět prokázal, že by tak složitou disciplínu, jakou je mluvené slovo, měl přenechat jiným. Mnohem více pozornosti než samotný incident si zaslouží fakt, že i Volný reprezentuje jistou část české společnosti, která podobnému chování tleská.

Ostuda jedince, řekl Zaorálek k Volného agresi. Politolog: Reflektuje to společnost
Prymula: Česku s novou mutací hrozí čtvrtá vlna. Je na nás, jak bude katastrofická
reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Žáci prvního stupně se do lavic vrátí začátkem února, odhaduje ministr Blatný
Volný je magor, jeho idiotské a hulvátské chování je ubohé, říkají poslanci
Další články
reklama
reklama