reklama

V Ostravě srazila čtyřletého chlapce, od nehody ujela. Teď se přihlásila policii

Ostravští policisté pátrali po cyklistce, která při jízdě na kole před arénou v Ruské ulici v Ostravě srazila čtyřletého chlapce. Žena se ve čtvrtek odpoledne na stanici přihlásila.

reklama

„Aktuálně sděluji, že kriminalisté již disponují informací o totožnosti ženy, která se díky zveřejnění sama přihlásila na linku 158. V současné době jsou s ní prováděny procesní úkony,” uvedla mluvčí policie Eva Michalíková.

„Cyklistka jela na jízdním kole, kdy ji bezprostředně vešel do jízdní dráhy čtyřletý chlapec. Následně došlo ke srážce dítěte, přičemž cyklistka nezastavila, neposkytla první pomoc a ve své jízdě na kole pokračovala dál,“ uvedla mluvčí policie Eva Michalíková. Chlapec byl po incidentu převezen do nemocnice.

Podle mluvčí byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

Domácí

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Koně, slzný plyn a vodní děla na straně policie. Z opačné strany lahve, kameny a dělobuchy. Nedělní pražská demonstrace proti vládním opatřením se zvrhla v násilnosti. Policie předvedla 144 lidí, z nich stíhá 14. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požaduje nejvyšší možné tresty jak pro organizátory, tak pro účastníky, kteří nedodržovali rozestupy a neměli roušky. Částky mohou jít do milionů korun. Nedělní demonstraci se věnoval i pořad 360° Pavlíny Wolfové.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama