reklama

V televizi se na sebe dívám. Baví mě natáčení akčních scén, prozradila Sandeva

Mnoho herců se na sebe nemůže na plátně nebo v televizi ani podívat. K nim ale nepatří Sara Sandeva, která si společně s Jakubem Prachařem zahrála hlavní roli v seriálu Dvojka na zabití. Herečka si natáčení velmi užila. Dokonce nevyužila ani služby dabérky. Seriál má premiéru v sobotu 4. září na Primě.

reklama

Sandeva se se svou postavou, kapitánkou Karolínou Světlou, v lecčems ztotožnila. „Máme společné to, že potřebuje mít všechno dokonale naplánované a musí to mít řád. V některých věcech to mám také. Karolína zjistí, že v práci není nic naplánované, je to hodně spontánní, a ještě jí přidělí parťáka, který je úplně jiný než ona,“ vysvětlila herečka.

Se seriálovým parťákem Jakubem Prachařem se potkala už na natáčení pohádky Čertoviny. „Tady to bylo intenzivní natáčení, kde jsme spolu točili skoro každý den. Spolupráce byla skvělá. Jakub je chytrý a o roli přemýšlí,“ vyzdvihla Sandeva svého kolegu.

Trénovala s policistou

Prachař měl kvůli roli policisty zhubnout 15 kilo. I herečka se připravovala. „Čeho jsem se bála, bylo, abych při držení zbraně nevypadala divně. Naštěstí máme kamaráda, který pracuje u policie i u zásahů, a všechno mě naučil,“ řekla herečka.

Dvojka na zabití se točila 48 dní na různých místech Prahy, ale i v ateliérech. „Bylo to skvělé, intenzivní a náročné. Sešli jsme se jako skvělá parta a snad to půjde na obrazovkách vidět,“ sdělila Sandeva.

Herečka se sama na sebe v seriálu plánuje podívat. „Ráda se dívám na práci, kterou vytvoříme. Na place to nějak vypadá, ale v televizi to může být úplně jinak. Na první díl se budu dívat sama,“ uvedla Sandeva s tím, že je sama k sobě velmi kritická.

Herečku bavily akční scény

Dablérku herečka nechtěla. „Řekla jsem, že ji nechci, protože mě to strašně baví. Je to trošku jiné. Naopak pro mě bylo zábavnější točit tohle než scény ze služebny. Tady máte i zásahy,“ řekla s nadšením.

Čtyřiadvacetiletá Sandeva do této doby hrála především naivní slečny a dcery. Role policistky byla velkou výzvou. „Tým přemýšlel, jak udělat, abych byla dospělá i vizuálně. Jsem strašně ráda, že taková role přišla,“ sdělila.

V současné době Sandevu také čeká premiéra v Divadle na Fidlovačce. Přitom to není tak dávno, co dlouhé roky žila s bývalým přítelem v cizině. „Neuvědomovala jsem si, jak mi Česko chybí a jak máme krásnou zemi. Návrat pro mě byl opravdu pozitivní. Nestěžuji si,“ dodala herečka.

Tagy:
Jakub Prachař kariéra Nový den seriál herečka role Dvojka na zabití Sara Sandeva dablérka

Hlavní zprávy

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert
Koronavirus

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert

Lidé stále hledají nové způsoby, jak obcházet vládní nařízení proti šíření nemoci COVID-19. Dokazují to sami pořadatelé hromadných akcí, kteří přiznávají, že lidé hledají sofistikované způsoby, jak se prokázání bezinfekčnosti vyhnout. Někteří z pořadatelů aktuálně využívají možnosti propojení aplikace Tečka při nákupu vstupenky, lidé však našli snadný způsob, jak nový systém obejít.

Rapidní nárůst nakažených. V Česku jich v sobotu přibylo o stovku více než před týdnem

Laboratoře v Česku v sobotu potvrdily 409 případů koronaviru, zhruba o stovku více než před týdnem. Reprodukční číslo, ukazující rychlost šíření nákazy, stouplo na 1,05 z předchozích 1,01. Počet lidí s covidem v nemocnicích se v mezitýdenním srovnání zvýšil o devět na 166, proti pátku jich ale o čtyři ubylo. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Kroužkování může pořádně zamíchat s výsledky voleb. Jsou na to koalice připravené?

Kroužkování, neboli udělování preferenčních hlasů konkrétním stranickým kandidátům, může letos víc než kdy jindy rozhodnout, jak volby dopadnou. Preferenční hlasy mohou zamíchat hlavně pořadím na kandidátkách stran, které jsou součástí koalic. Úspěšné vykroužkování kandidáta jedné strany totiž může o sněmovní křeslo připravit člena jiné koaliční strany.

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Obušky, pepřáky, zaklekávání. Policisté v Austrálii drsně trestají porušování lockdownu

Austrálie se potýká s třetí vlnou pandemie koronaviru. Denně nyní přibývá kolem 1 600 nových případů. Země nařídila tvrdý lockdown a policie striktně vyžaduje dodržování opatření. Leckdy velmi brutálním způsobem. Na sociálních sítích se šíří mnoho videí, na kterých policisté srážejí lidi k zemi, zaklekávají je nebo je drží pod krkem.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama