reklama
CNN Prima News Venus Williamsová

Venus Williamsová

Výpis příspěvků ke štítku „Venus Williamsová“

Trable Ósakaové s médii? Já jsem v pohodě, vím, že hraju líp než novináři, říká Venus

1. června 2021 23:39

Náhlé odstoupení světové tenisové dvojky Naomi Ósakaové z Roland Garros vzbudilo rozruch. Japonka se pro rázný krok rozhodla poté, co se ocitla pod velkým tlakem kvůli rozhodnutí nechodit na tiskové konference pro ochranu svého duševního zdraví. Mluvila o tom, že je introvertka a odpovídání na někdy nepříjemné otázky zvláště na veřejnosti jí dělá dlouhodobý problém. K tématu se po svém prvním zápase na antukovém grandslamu vyjádřila i legendární Venus Williamsová.

„Raperka“ Muchová složila vlastní píseň a skolila Venus. Máš plán B, chválí ji Plíšková

2. září 2020 13:38

Pro někoho může být „uvěznění“ v přísné newyorské bublině frustrující a časem nesnesitelné. Ne pro Karolínu Muchovou. Česká tenistka v prvním kole US Open vyřadila legendární Venus Williamsovou (6:3, 7:5) a nadále si tak může čas mezi tréninky krátit skládáním písniček. Už před duelem s Američankou na svoji sociální síť pověsila příspěvek, ve kterém potvrdila, že je i ve složitých situacích plná nadhledu a má hodně blízko k muzice.

Nestárnoucí Venus jde opět proti sestře. Serena může těžit z manželova daru

12. srpna 2020 18:24

Nachází se ve věku, kdy už je velká část tenistek deset let v důchodu. Venus Williamsové ale ani 40 roků nebrání v tom, aby se držela mezi špičkou. Ještě lépe je na tom její o 15 měsíců mladší sestra Serena. Na turnaji v Lexingtonu je čeká další vzájemný zápas – v pořadí už 31. Tentokrát dost specifický. Obě legendární tenistky se totiž stále rozkoukávají po dlouhých měsících herního klidu, který způsobil koronavirus.

reklama