CNN Prima News Victoria

Victoria

Výpis příspěvků ke štítku „Victoria“

Austrálie si brousí zuby i na „Djokoviče vln“. Mistr světa dostal kvůli vakcíně varování

21. ledna 2022 10:33

Možná nejlepší muž svého sportu všech dob. A také neočkovaný. To pojí amerického surfaře Kellyho Slatera a tenistu Novaka Djokoviče. Slater v ostře sledované australské kauze podpořil nevakcinovaného sportovce, který byl po tahanicích o vízum nakonec vyhoštěn. Teď byl sám upozorněn, že pokud nedoloží, že si nechal dát injekci proti onemocnění COVID-19, nepředstaví se na prestižních závodech ve státech Victoria a Západní Austrálie.

Obušky, pepřáky, zaklekávání. Policisté v Austrálii drsně trestají porušování lockdownu

25. září 2021 16:39

Austrálie se potýká s třetí vlnou pandemie koronaviru. Denně nyní přibývá kolem 1 600 nových případů. Země nařídila tvrdý lockdown a policie striktně vyžaduje dodržování opatření. Leckdy velmi brutálním způsobem. Na sociálních sítích se šíří mnoho videí, na kterých policisté srážejí lidi k zemi, zaklekávají je nebo je drží pod krkem.

V Austrálii zatkli dalšího člověka za podněcování k protikoronavirovým protestům

4. září 2020 13:32

Australská policie zatkla sedmadvacetiletého Jamese Bartola za údajné podněcování k nezákonným protestům proti koronavirovým opatřením v Melbourne. Informoval o tom web News.com.au. Nejedná se přitom o první případ v Austrálii, kdy byl člověk kvůli vyzývání k protestům proti vládním restrikcím zadržen. Po dramatickém zatčení Bartola na toaletě v jeho domě měla policie na místě nalézt pět samurajských mečů.