Videoklip plný vášně: S Kubelkovou si v něm zahrál Muž roku. Co na sebe prozradili?

Herečka, modelka a moderátorka Iva Kubelková konkuruje i zpěvačkám. Nyní dotočila nový videoklip k písni Tak mě houpej. A i když si ho můžete pustit až ve středu, redakce ShowTimu získala exkluzivní záběry přímo z natáčení. O čem zmíněná skladba je?

„Ta písnička je o tom, že je v partnerském vztahu důležité nezapomínat na drobné doteky. Chytit se za ruku, dát si pusu, když člověk odchází z domu. To jsou věci, které udržují vztah živý, a to se teď vytrácí,“ popsala zpěvačka a moderátorka Showtimu Iva Kubelková.

„Iva je profík, nemusím jí nic říkat. Jen jsem jí říkal, ať vnímá kameru a úpně bez problému jede,“ popsal vzájemnou spolupráci režisér videoklipu Ondřej Kudyn.

Ve videoklipu si s ní zahrál i Muž roku 2011 Martin Gardavský. S ním Kubelková absolvovala velmi intimní scény. Do výběru se vložil i režisér. „Udělal mi předvýběr. Dotyčný musel být vyšší než já a mít vousy,“ popsala Kubelková. Finální výběr byl už ale na ní.

„Myslím, že se nám to hrálo dobře. Je to o dotecích a pohledech, je to taková intimní hra a mně se to líbí,“ doplnil Martin Gardavský. Model také prozradil, že dívat se české modelce do očí je úžasný pocit. „Byl to vždycky můj sen a Iva je skvělá herečka a zpěvačka,“ dodal Gardavský.

Gardavský a Kubelková se pak ve videoklipu líbají, má to ovšem háček. Vášnivé polibky si dávají přes igelit. „To jsme se smáli, že to byla taková partnerská scéna hraná v covidové době a myslím, že už se jinak líbat nebudeme,“ zasmála se Kubelková.

Ve videoklipu nechybí ani postelová scéna. Píseň Tak mě houpej vyjde Ivě Kubelková ve středu v pět hodin, záběry z natáčení jsou vidět i exkluzivně v našem videu. Na desce, která nese název Jak dobře mě znáš, se podílel i skladatel a producent Michal Pavlíček.

Tagy: