reklama

Videoklip plný vášně: S Kubelkovou si v něm zahrál Muž roku. Co na sebe prozradili?

Herečka, modelka a moderátorka Iva Kubelková konkuruje i zpěvačkám. Nyní dotočila nový videoklip k písni Tak mě houpej. A i když si ho můžete pustit až ve středu, redakce ShowTimu získala exkluzivní záběry přímo z natáčení. O čem zmíněná skladba je?

reklama

„Ta písnička je o tom, že je v partnerském vztahu důležité nezapomínat na drobné doteky. Chytit se za ruku, dát si pusu, když člověk odchází z domu. To jsou věci, které udržují vztah živý, a to se teď vytrácí,“ popsala zpěvačka a moderátorka Showtimu Iva Kubelková.

„Iva je profík, nemusím jí nic říkat. Jen jsem jí říkal, ať vnímá kameru a úpně bez problému jede,“ popsal vzájemnou spolupráci režisér videoklipu Ondřej Kudyn.

Ve videoklipu si s ní zahrál i Muž roku 2011 Martin Gardavský. S ním Kubelková absolvovala velmi intimní scény. Do výběru se vložil i režisér. „Udělal mi předvýběr. Dotyčný musel být vyšší než já a mít vousy,“ popsala Kubelková. Finální výběr byl už ale na ní.

„Myslím, že se nám to hrálo dobře. Je to o dotecích a pohledech, je to taková intimní hra a mně se to líbí,“ doplnil Martin Gardavský. Model také prozradil, že dívat se české modelce do očí je úžasný pocit. „Byl to vždycky můj sen a Iva je skvělá herečka a zpěvačka,“ dodal Gardavský.

Gardavský a Kubelková se pak ve videoklipu líbají, má to ovšem háček. Vášnivé polibky si dávají přes igelit. „To jsme se smáli, že to byla taková partnerská scéna hraná v covidové době a myslím, že už se jinak líbat nebudeme,“ zasmála se Kubelková.

Ve videoklipu nechybí ani postelová scéna. Píseň Tak mě houpej vyjde Ivě Kubelková ve středu v pět hodin, záběry z natáčení jsou vidět i exkluzivně v našem videu. Na desce, která nese název Jak dobře mě znáš, se podílel i skladatel a producent Michal Pavlíček.

Tagy:

Hlavní zprávy

Chudoba rodičů zdvojnásobuje riziko, že hluboko do kapsy budou mít i jejich děti
Ekonomika

Chudoba rodičů zdvojnásobuje riziko, že hluboko do kapsy budou mít i jejich děti

Finanční situace rodičů má výrazný vliv na životní úroveň jejich dětí. Vyrůstá-li potomek v nuzných poměrech, je u něho až dvakrát vyšší pravděpodobnost, že na tom s penězi bude na štíru v porovnání s jejich dobře situovanými vrstevníky. Největší rozptyl mezi těmito dvěma skupinami panuje v Bulharsku, nejmenší v Lotyšsku, vyplývá z aktuálních dat Eurostatu. Jak je na tom Česká republika?

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama

Domácí zpravodajství

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů

Děti by měly od 10. prosince přejít na distanční výuku a být až do Vánoc v karanténě, řekl pro CNN Prima NEWS prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. Školy totiž podle něj a dat, která má, prezentují aktuálně největší riziko šíření a covid se v nich šíří jako tsunami. Pokud se to nestane, čeká nás podle Sárköziho až trojnásobný počet zemřelých.

Laffita o vztahu s otcem: Byl to macho. Říkal, že jestli budu gay, zabije mě jako psa

Kubánec Osmany Laffita se živí jako úspěšný módní návrhář a více než 25 let žije ve šťastném vztahu s partnerem Guyem. V mládí to však neměl vůbec lehké. Svou orientaci musel dlouho skrývat. V době, kdy žil ještě na Kubě, to bylo trestné. Dlouho se s tím nemohli smířit ani jeho otec. „Táta mi kolikrát říkal, že jestli budu gayem, zabije mě jako psa,“ řekl Laffita v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama