CNN Prima News viník

viník

Výpis příspěvků ke štítku „viník“

Kdo mohl stát za masakrem v Bratislavě? Juraj K. měl dlouhý seznam nepřátel, tvrdí expert

Pátrání po útočníkovi, který ve středu večer v centru Bratislavy usmrtil dva muže a jednu ženu zranil, je u konce. Policisté oznámili jeho dopadení ve čtvrtek ráno – našli ho však už mrtvého. Slovenská média nyní zveřejňují informace o jeho údajné totožnosti i případných motivech. Kdo byl Juraj K., který měl chladnokrevně ukončit dva lidské životy?

Policie nehodu kolotoče v Havířově vyšetřuje jako trestný čin. Viníka zatím nezná

Policie sobotní nehodu kolotoče v Havířově na Karvinsku, při níž se zranilo 17 lidí, vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Viníka ještě nezná. Vyšetřování okolností neštěstí potrvá týdny až měsíce. Čekat se bude mimo jiné na znalecké posudky. Řekl to mluvčí moravskoslezské policie René Černohorský. Ze 17 zraněných bylo sedm dětí a deset dospělých. V nemocnicích zůstává pět lidí.

Řidič, který v Praze srazil mladého muže a ujel, se přihlásil na policii. Chodec zemřel

Policii se přihlásil dvacetiletý muž, který v úterý večer v centru Prahy v Ječné ulici srazil chodce a od nehody ujel. Chodec zraněním podlehl. Policisté ještě večer našli jeho vozidlo, následně se řidič přišel sám přihlásit. Přiznal se, že auto v době nehody řídil, uvedla ve středu policie na Twitteru. Případem se zabývají kriminalisté pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci.

Za pondělním výbuchem auta v Přerově byl nástražný systém, policisté to už vyšetřují

Aktualizováno

Za výbuchem zaparkovaného auta v Sušilově ulici v Přerově byl nástražný systém, uvedla v úterý policie. Na voze VW Transporter explodoval v pondělí večer. Výbuch v ulici nedaleko obchodního domu nikoho nezranil. Policie případ vyšetřuje pro obecné ohrožení. Po pachateli kriminalisté pátrají, hrozí mu až osm let vězení, informovala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Vůz patřil majiteli sportovního obchodu, nově měl na voze polepy.