CNN Prima News vinobraní

vinobraní

Výpis příspěvků ke štítku „vinobraní“

Zapojte se do naší soutěže a užijte si Pálavské vinobraní naplno

Správný požitek z vína, to je víc než jen plná sklenka. Patří k němu i skvělá společnost a dobrá nálada. Kromě zmíněného nebude chybět na Pálavském vinobraní ani bohatý kulturní program plný koncertů. Vinobraní se letos koná 8. - 10. září v Mikulově a vy můžete být u toho. Šanci má každý, kdo zná správnou odpověď na soutěžní otázku níže. A co všechno výherci získají? Dvě třídenní permanentky na Pálavské vinobraní, dvě láhve vína, degustační bločky na Národní soutěž vín mikulovské podoblasti, dva katalogy vín, dvě sklenky s logem Pálavského vinobraní, dvě celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia včetně vstupu do saunového světa Forum Romanum Wellness v Pasohlávkách a drobné upomínkové předměty.

Soutěžte s Prima Českem a užijte si Pálavské vinobraní naplno

Lány vinic, cinkající skleničky, v nich vína všeho druhu, kolem veselá nálada a přívětiví lidé. To je Pálavské vinobraní, které se koná v termínu 8. - 10. září v Mikulově. Součástí vinobraní je i bohatý kulturní program plný koncertů a vy letos můžete být u toho. Stačí málo – přečíst si soutěžní otázku a poslat nám odpověď. A co všechno výherce získá? Dvě třídenní permanentky na Pálavské vinobraní, dvě láhve vína, degustační bločky na Národní soutěž vín mikulovské podoblasti, dva katalogy vín, dvě sklenky s logem Pálavského vinobraní, dvě celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia včetně vstupu do saunového světa Forum Romanum Wellness v Pasohlávkách a drobné upomínkové předměty.

Tisíce lidí míří na tradiční znojemské vinobraní! Policie chystá opatření

Od pátku do neděle se ve Znojmě koná tradiční kulturní akce Znojemské historické vinobraní. Opět se tak očekává vysoká návštěvnost, především v centru Znojma se budou pohybovat tisíce návštěvníků. Z tohoto důvodu Policie České republiky ve spolupráci s městskými strážníky připravuje opatření, jehož cílem bude zamezit trestné činnosti a chránit bezpečnost osob. Vzhledem k tomu, že během této kulturní akce konzumují někteří návštěvníci hojné množství