reklama
CNN Prima News virál

virál

Výpis příspěvků ke štítku „virál“

Američanka přistihla partnera v posteli s jinou. Pomstila se na zdi jeho domu

4. února 2021 12:13

Američanka se chtěla pomstít svému expříteli za nevěru, a tak mu na zeď uvnitř domu vytloukla kladivem obrovská písmena FU (Jdi do p*dele). Svou několikahodinovou práci natáčela na telefon a zrychlené video později sdílela na TikToku, kde se ihned stalo virálním. Někteří uživatelé ale poukázali na to, že by mohla za svůj žert skončit v cele.

Puč v přímém přenosu. Žena cvičila aerobik, přímo za ní vojáci obsazovali parlament

2. února 2021 17:24

Sociálními sítěmi se šíří virální video, ve kterém instruktorka aerobiku Khing Hnin Waiová cvičí aerobik na náměstí v Myanmaru (dříve Barma), když se jí za zády prožene konvoj černých vojenských vozidel směrem k budově parlamentu. Je dost možné, že cvičila zrovna ve chvíli, kdy se myanmarská armáda chopila moci pučem.

Trumpova kazatelka: Slyším zvuky vítězství, prezidentovi letí na pomoc andělé z Afriky

7. listopadu 2020 21:39

„Slyším zvuky vítězství, Pán říká, že již je dokonáno,“ tvrdí ve svém kázání televizní pastorka Paula Whiteová-Cainová, která je zároveň duchovní poradkyní amerického úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa. Krátce po zahájení sčítání hlasů zorganizovala na jeho podporu mši, jejíž průběh vysílala živě přes Facebook. Záznam se stal na internetu hitem.

Z Jirky, kterému se spolužáci smáli kvůli šití, je hrdina. Jeho roušky nosí i herci

13. října 2020 13:03

Příběh 13letého Jirky obletěl před několika týdny Česko. Chlapec chtěl pomáhat lidem kolem sebe, a tak začal šít roušky. Když je ale přinesl do školy, spolužáci se mu vysmáli. Až příspěvek jeho maminky na Facebooku ho přesvědčil, že dělá dobrý skutek. Post zaznamenala i herečka seriálu Sestřičky Sandra Nováková a pomohla Jirkovi splnit velký sen.

reklama