CNN Prima News Vít Klusák

Vít Klusák

Výpis příspěvků ke štítku „Vít Klusák“

Zeman? Bytostně odporný pseudonadčlověk, reagoval Babiš mladší na vzkaz prezidenta

5. září 2021 19:26

Údajně náhodné setkání premiéra Andreje Babiše (ANO) se synem při zahájení kampaně hnutí ANO v Ústí nad Labem dalo vzniknout řadě spekulací. Podle mnohých bylo rodinné setkání a slova Babiše mladšího zinscenované režisérem Vítem Klusákem. Prezident Zeman jeho možné aktivity odsoudil a vyjádřil podporu premiérovi. To si ale Andrej Babiš mladší nenechal líbit.

Jste dětinsky naivní, vzkázal Klusák novinářům i Klausovi. S Babišem ml. si jsou podobní

4. září 2021 17:27

Zaráží mě dětinská naivita novinářů i bývalého prezidenta Václava Klause, napsal v sobotu režisér Vít Klusák na Facebook a vysvětlil, proč byla „akce“ v Ústí nad Labem s Andrejem Babišem mladším náhoda. Také popsal, jak se na zahájení kampaně u restaurace Větruše se synem premiéra dostali a jak se seznámili. Podle filmaře si jsou v lecčems podobní.

Stojím za tebou, Andreji. Podle Zemana vystoupení Babiše mladšího organizoval Klusák

4. září 2021 15:42

Prezident Miloš Zeman vyjádřil solidaritu premiérovi Andreji Babišovi (ANO) v souvislosti se čtvrtečním vystoupením jeho syna na předvolebním mítinku hnutí ANO v Ústí nad Labem. Andrej Babiš mladší tam nečekaně konfrontoval svého otce, kterého dlouhodobě obviňuje, že ho nechal zavléct na Krym kvůli takzvané kauze Čapí hnízdo. Podle Zemana je Babišův syn psychicky nemocný a jeho vystoupení organizoval režisér Vít Klusák, vyplývá z vyjádření, které na Twitteru zveřejnil hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Klusák: Příběh Babiše juniora je antická tragédie. Oslovil jsem ho kvůli hranému filmu

3. září 2021 12:32

Po setkání Andreje Babiše mladšího s otcem Andrejem Babišem při zahájení kampaně ANO v Ústí nad Labem lidé spekulovali o tom, zda se nejednalo o cílenou akci. Ve vysílání CNN Prima NEWS však režisér Vít Klusák tuto možnost popřel. Se synem premiéra sice hovoří o spolupráci, ale na hraném filmu. „Před volbami se nic neobjeví,“ vyvrátil spekulace.

Narušení začátku kampaně ANO Babišem juniorem bylo zinscenované, má jasno politolog

3. září 2021 11:10

Nevím, jak moc jsou čeští voliči zvědaví na vyřizování účtů v premiérově rodině, řekl ve Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS politolog Ladislav Mrklas. Reagoval tím na skutečnost, že čtvrteční zahájení kampaně hnutí ANO narušil Andrej Babiš mladší a začal zde svého otce zuřivě osočovat. Co se týče samotné kampaně, podle Mrklase v ní žádný posun oproti minulým volbám není.