reklama
CNN Prima News Vladimír Coufal

Vladimír Coufal

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Coufal“

West Ham zase válí. Gólový hrdina zvednul sám sebe, chtěl být jako v Hříšném tanci

Sám autor dvou branek v zápase s Leicesterem City Michail Antonio si rychle vybavil, že tohle ještě nezažil. Ve West Hamu kroutí sedmou sezonu, poprvé je jeho tým v čele tabulky Premier League. Sice jsou odehrané jen dva zápasy, ale je patrné, že „kladiváři“ jsou ve formě. Ve velmi dobrém rozpoložení je právě i Antonio, který se v pondělí stal historicky nejlepším střelcem klubu. A při této příležitosti předvedl celkem bizarní oslavu.

Problémy léčil alkoholem, bál se i natankovat. Lingarda zachránila parta kolem Součka

Kariéra každého profesionálního sportovce obnáší vedle zářných momentů i období, kdy nejde vše hladce. Anglický fotbalový záložník Jesse Lingard se ale dostal za hranici toho, co je ještě ve vrcholovém sportu únosné. Když se v Manchesteru United trápil, sahal poměrně často po lahvi alkoholu. Přemýšlel také, že odejde do Saúdské Arábie. Ze svízelné situace ho dostala londýnská terapie – když se ve West Hamu dostal do společnosti Tomáše Součka a spol.

Nejlevněji na Součka, nejdráž na trápící se Arsenal. Kolik stojí permanentky v Anglii?

V pátek odstartuje výkopem zápasu mezi nováčkem Brentfordem a Arsenalem další ročník Premier League. Pro anglickou nejvyšší soutěž už nebude platit žádné omezení v návštěvnosti vinou pandemie, a tak se tribuny pořádně zaplní. A to i přes to, že vyrazit na „ostrovech“ na ten nejlepší fotbal nemůže každý. Třeba konkrétně v Brentfordu vyšla příznivce nejlevnější sezonní permanentka v přepočtu na 12 500 korun. A to je na Ostrovech vlastně ještě málo.

Dánská média o triumfu nad Čechy: Ošklivá výhra je lepší. Enormní síla jako v roce 1992

Díky vítězství nad českým týmem se dánská reprezentace zase o krok přiblížila tomu, aby dosáhla stejně jako na Euru v roce 1992 na fenomenální titul, který nikdo nečekal. Radost z postupu severského výběru do semifinále mistrovství Evropy je velká. Zároveň panuje rozčarování z toho, že do Anglie, kde odehrají Dánové zápas s domácím Albionem, pravděpodobně nebudou moci ze zahraničí žádní fanoušci.

Řepka ostře o Češích: Čtvrtfinále nám prohrál trenér, nadržuje slávistům. Krmenčík? Úlet

Tažení českého týmu je u konce. Pravděpodobně později, než se před turnajem očekávalo. Parta táhnutá Patrikem Schickem nestačila ve čtvrtfinále Eura na Dánsko a prohrála 1:2. Podle bývalého reprezentanta a fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky jde o výsledkový úspěch, ale zároveň vidí mezery. Vadí mu zejména tahy kouče Jaroslava Šilhavého.

reklama