CNN Prima News Vladimír Coufal

Vladimír Coufal

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Coufal“

Vršovický dloubák mě někdy dělá smutným, přiznal Panenka. Fotbalovým rebelům by odpustil

Někdejší fotbalový kanonýr Antonín Panenka ve vysílání CNN Prima NEWS přiznal, že ho jeho nejvýraznější moment kariéry – „vršovický dloubák“ – někdy dělá smutným. Prozradil také, že by na postu trenéra reprezentace nejraději viděl Ivana Haška. „Má obrovský přehled a jeho jméno vzbuzuje u hráčů respekt,“ pronesl v pořadu Nový den, kde se také zastal flámujících fotbalistů.

Fotbalové legendy mají jasno: K nároďáku dejte Haška. A co trio disco-flamendrů a Euro?

Kdo by měl po rezignaci Jaroslava Šilhavého vést český fotbalový národní tým, který příští rok v létě čeká Mistrovství Evropy v Německu? Měl by Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta, kteří se dva dny před rozhodujícím zápasem s Moldavském bavili na diskotéce, dostat druhou šanci? Na tyto otázky se redakce CNN Prima NEWS ptala fotbalových legend.

Miliony pro flamendry z nároďáku? Je na nich, jestli bonus pošlou na charitu, říká Pešír

Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta – i trio flamendrů vyloučených z národního týmu dostane svůj díl z 85 milionů korun, které jako součást bonusu za postup na EURO připadnou hráčům reprezentace. Česká fotbalová asociace přitom od Evropské fotbalové unie obdržela celkem 227 milionů. Jak hráči s penězi naloží, je jejich věc, uvedl bývalý manažer týmu Tomáš Pešír, který o rozdělování odměn spolurozhoduje.

Facka národu, zkritizoval Vízek flámující fotbalisty. Ze selhání viní celý realizační tým

Kauza s reprezentanty na flámu v nočním klubu je facka celému fotbalovému národu, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS bývalý člen národního týmu a olympijský vítěz z roku 1980 Ladislav Vízek. „Kluci si asi mysleli, že už postoupili. Za nás se oslavovalo až po vyhraném zápase,“ pronesl v nadsázce. Chování Jakuba Brabce, Vladimíra Coufala a Jana Kuchty je podle něj neomluvitelné. Někdejší kanonýr doufá, že realizační tým reprezentace brzy skončí.

Detaily z hotelu fotbalistů: Z hráčů táhl alkohol. Kapitán chtěl skandál tutlat, tvrdí zdroj

Z fotbalových reprezentantů, kteří v sobotu vyrazili popíjet do nočního klubu a zůstali tam až do ranních hodin, byl při snídani na hotelu cítit alkohol. Informoval o tom web iSport.cz. Za hrubé porušení interních pravidel museli Jakub Brabec, Vladimír Coufal a Jan Kuchta před pondělním závěrečným zápasem kvalifikační skupiny o postup na mistrovství Evropy proti Moldavsku opustit mužstvo. Kapitán týmu Tomáš Souček i provinilí fotbalisté prý měli chtít skandál ututlat.

Šilhavý je slabina. Mluví za něj uklízečky a hráči mu chodí na diskotéky, kritizují legendy

Alkoholový večírek tří fotbalistů je důsledkem slabého vedení národního týmu. Myslí si to legendy a internacionálové oslovení CNN Prima NEWS. Podle někdejšího hráče pražské Dukly Ladislava Vízka neměl trenér Jaroslav Šilhavý už dávno působit v této funkci. Jeho bývalý parťák z útoku Milan Luhový reagoval ostřeji. Podle něj se místo Šilhavého vyjadřuje jakákoliv uklízečka a poté mu hráči za zády chodí na večírky.

Jsem zklamaný, řekl Šilhavý k vyhozeným hráčům. Připustil komplikace před klíčovým zápasem

Večerní akce tří českých fotbalistů je pro národní tým velké zklamání a také komplikace. Řekl to trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý, podle kterého se trojice provinilců omluvila. Kouč následně připustil, že se jedná o klíčové hráče a může se jednat o velký problém před klíčovým domácím zápasem s Moldavskem. České reprezentaci stačí k postupu na mistrovství Evropy remíza.

Hráče jsem v baru potkal náhodou. Poslal jsem je na hotel, tvrdí o skandálu Neumann z FAČR

Česko žije skandálem fotbalové reprezentace. Trojice opor před pondělním klíčovým zápasem s Moldavskem opustila tým poté, co popíjela do rána v baru. Kromě Jakuba Brabce, Vladimíra Coufala a Jana Kuchty se na fotkách z olomouckého klubu Belmondo objevil i trenér futsalového národního týmu a člen výkonného výboru asociace Tomáš Neumann. „Hráče jsem tam potkal náhodou,“ vysvětluje ve svém prohlášení pro média.

Malér v českém týmu před klíčovým zápasem. Reprezentaci opustili tři hráči, zašli na diskotéku

Obránci Jakub Brabec s Vladimírem Coufalem a útočník Jan Kuchta v noci zásadním způsobem porušili interní pravidla české fotbalové reprezentace a před pondělním závěrečným zápasem kvalifikační skupiny o postup na mistrovství Evropy proti Moldavsku v Olomouci opustili mužstvo. Národní tým o tom informoval na sociální síti X. Vedení reprezentace prohřešek nespecifikovalo, podle deníku Sport trojice navštívila v hanácké metropoli noční klub, kde popíjela alkohol a vydržela až do ranních hodin.

Křetínského posila West Hamu? Podívejte se, jak Maguire umí zavařit vlastním spoluhráčům

Fotbalový West Ham posílí 30letý Harry Maguire z Manchesteru United. Svého času nejdražší obránce historie a bývalý kapitán „Rudých ďáblů“, kterému se fanoušci po celém světě často smějí za jeho nepochopitelné kiksy, si tak zřejmě zahraje vedle Tomáše Součka či Vladimíra Coufala. Maguireovo odstupné bylo stanoveno na 30 milionů liber (asi 845 milionů korun). Klub, jehož spoluvlastníkem je i Daniel Křetínský, přestup zatím nepotvrdil. Informaci přinesla stanice BBC.