CNN Prima News Vladimír Coufal

Vladimír Coufal

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Coufal“

Za pivo na fotbale v Anglii platí i 210 korun. Za kolik si půllitr dají čeští fanoušci?

22. srpna 2022 06:33

Za necelý půllitr piva 210 korun? Taková suma je pro anglický West Ham na olympijském stadionu neúnosná, a proto vyhlásil provozovateli válku. Vždyť i po nynějším zlevnění fanoušci pijí dvakrát dražší zlatavý mok než třeba v Liverpoolu nebo Manchesteru, a to parta kolem Tomáše Součka a Vladimíra Coufala aktuálně po dvou porážkách dřepí v suterénu tabulky.

Přitáhni a pošli dál dráž. Jak Slavia v posledních letech ukázkově pracuje s posilami

10. června 2022 06:29

V poslední sezoně sice na rozdíl od předchozích třech ročníků fotbalová Slavia Praha nedosáhla na titul, ale dál může třímat neexistující trofej „nejlepší obchodník“. Prakticky se nedopouští přestupových přešlapů – dokáže hráče, kteří ideálně zapadnou do skládanky, pak úspěšně prodat za vyšší sumu dál. Od roku 2018 tímto způsobem vydělala více než 1,7 miliardy korun.

Schick poprvé českým fotbalistou roku. Mezi trenéry opět dominoval Trpišovský

29. května 2022 19:41

Útočník Patrik Schick byl poprvé v kariéře zvolen nejlepším českým fotbalistou roku. Šestadvacetiletý kanonýr Leverkusenu v tradiční anketě Fotbalové asociace ČR s velkým náskokem porazil vítěze posledních dvou ročníků reprezentačního kapitána Tomáše Součka z West Hamu. Třetí skončil další hráč tohoto londýnského klubu obránce Vladimír Coufal. Mezi trenéry potřetí za sebou zvítězil slávistický kouč Jindřich Trpišovský.

Fanynka West Hamu podlehla rakovině. Odpočívej v pokoji, malá princezno, napsal Coufal

25. ledna 2022 17:35

Sedmiletou Islu Catonovou znali ve West Hamu United všichni. Malá fanynka se od raného dětství statečně prala se vzácným typem rakoviny, takzvaným neuroblastomem. Fotbalový klub z Londýna se opakovaně snažil pomoct, jak to jen šlo, sbírkami se spolupodílel na vybrání statisíců liber na pomoc s léčbou. Bohužel v úterý přišla smutná zpráva, která zasáhla i české „kladiváře“ Tomáše Součka a Vladimíra Coufala.

Největší české fotbalové klenoty: Cenou vládne Souček, v miliardovém klubu nově i Schick

30. prosince 2021 07:59

Česká republika má dva fotbalisty s odhadovanou cenou přesahující jednu miliardu korun. Tvrdí to aktualizovaná data renomovaného webu Transfermarkt, který slouží jako rozsáhlá databáze hráčů. Přes devítimístnou částku se přehupuje Tomáš Souček a nově také Patrik Schick, který prožívá nejlepší měsíce kariéry. A kdo dál se dostal do desítky největších tuzemských klenotů?

Jeden klub nestačí. Křetínský chce podíl ve West Hamu. Bude se muset vzdát Sparty?

28. října 2021 16:58

V současné chvíli je anglický fotbalový West Ham propojený s Českou republikou skrze Slavii Praha. Ale brzy by mohl mít dost společného i s rivalem „sešívaných“ Spartou. Majitel Letenských Daniel Křetínský totiž podle webu The Athletic zvažuje koupi minoritního podílu „kladivářů“, za které hrají exslávisté Tomáš Souček, Vladimír Coufal a Alex Král.

Špatná volba čísla. Z Krále mohla být útočná puška AK47, žertují fanoušci West Hamu

8. září 2021 10:24

Teoreticky už v sobotu může fotbalista Alex Král zažít debut po boku Tomáše Součka a Vladimíra Coufala v anglickém West Hamu po přesunu ze Spartaku Moskva. V šatně bude mít připravený dres se svým oblíbeným číslem 33, které nosil při předchozích štacích. Podle fanoušků „kladivářů“ je to škoda. K jeho jménu by prý sedlo jiné numero.