CNN Prima News Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Mišík“

Rocker Vladimír Mišík slaví 75. narozeniny. Má charisma i skromnost, obdivuje ho Hřebejk

8. března 2022 18:57

Hudebník, zpěvák, rocker. Ač se to zdá neuvěřitelné, Vladimír Mišík slaví už 75. narozeniny. Řada jeho písniček prakticky zlidověla a našla si své fanoušky napříč generacemi. Mezi velké obdivovatele patří například režisér Jan Hřebejk. Ten redakci Showtime popsal, proč je podle něj zpěvák stále tak populární a čím oslovil i jeho samotného.

Vladimír Mišík skončil s koncertováním. Omlouvám se, ale už opravdu nemohu, napsal

1. dubna 2021 19:14

Zpěvák, hudebník a zakládající člen kapel Blue Effect a Etc... Vladimír Mišík na sociálních sítích oznámil, že končí s koncertováním. Důvodem jsou zdravotní problémy. Mišíkovo ukončení koncertní činnosti, o kterém se spekulovalo už delší dobu,ve čtvrtek potvrdil hudebníkův manažer Šimon Kotek z vydavatelství 100PROmotion, které v roce 2019 vydalo zatím jeho poslední desku Jednou tě potkám. Za ni Mišík proměnil všech šest nominací na Cenu České hudební akademie Anděl.

První svobodné volby 1990: Bomba na Staromáku i estébáci na kandidátkách

9. června 2020 06:27

„Když půjdeš volit, zabiji ti psa.“ To byl obsah anonymního telefonátu, který 8. června 1990 přijala obyvatelka jihočeských Borovan. Ten den začaly první svobodné parlamentní volby po pádu komunismu, kterým předcházel šokující teroristický útok. Výbuch nastražené trhaviny na Staroměstském náměstí v Praze zranil týden před volbami osmnáct lidí. A pachatel zůstává neznámý i po třiceti letech.