CNN Prima News Vladimír Polívka

Vladimír Polívka

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Polívka“

Poullain o seznámení s Polívkou: Zamilovala jsem se ve vteřině. Nic jsem neobětovala

3. února 2023 20:18

Šansoniérka Chantal Poullain se do bývalého manžela Bolka Polívky zamilovala podle svých slov na první pohled. Neváhala se za ním proto přestěhovat do tehdejšího Československa. „Měla jsem jasno. Jdu za ním,“ svěřila se známá herečka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Moderátorce Radce Červinkové také prozradila, co nejspíše stálo za jejich rozvodem.

Chodící řízky nechceme. Obchody končí s nákupy „rychlokuřat“, kampaň podporují celebrity

18. srpna 2022 11:19

Kampaň ochránců zvířat proti chovu „rychlokuřat“ již nese své ovoce. V návaznosti na ni se již některé obchody odhodlaly upustit od koupě této drůbeže, která je dle představitelů spolku OBRAZ chována v hrozivých podmínkách. Kampaň počítá i s podporou některých celebrit, jako je například zpěvačka Marta Jandová či herci Hynek Čermák s Václavem Neužilem. Naopak farmy zaměřující se na velkochov drůběže kritiku odmítají.

Vladimírovi vadilo, že je náš, přiznal Polívka. Proč se rozhodl oženit na stará kolena?

1. února 2022 16:26

Boleslav Polívka tvoří pár s Marcelou Černou už přes dvacet let. Teprve předloni se však rozhodli uspořádat veselku. Známý český herec má celkem šest dětí a jak tvrdí, ty mu přináší velkou radost. Ne vždy to prý s nimi ale bylo jednoduché, zejména v období puberty. Celý rozhovor sledujte v úterý 1. února v pořadu 7 pádů Honzy Dědka ve 21:35 na Primě.

Honza Dědek veze na hrady svou letní show. Proč mívá při rozhovorech problém s herci?

14. července 2021 09:28

Spisovatel, novinář a moderátor Honza Dědek vyráží se svojí show 7 pádů Honzy Dědka do prostředí českých a moravských hradů, zámků či pevností. Oproti televizní show čekají diváky jen dva hosté, se kterými ale Honza Dědek bude mluvit téměř hodinu. Moderátor v Novém dni na CNN Prima NEWS také prozradil, na co by se zeptal zesnulého legendárního zpěváka Karla Gotta.

Nová komedie Matky baví nejen matky, tvrdí producentka. Proč stojí za to film vidět?

28. června 2021 12:26

Do kin zamířila nová česká komedie Matky se Sandrou Novákovou, Gabrielou Marcinkovou, Jakubem Prachařem, Petrou Hřebíčkovou nebo Jiřím Langmajerem. „Když jsem si přečetla scénář, rozbrečela jsem se a řekla si, že tohle zažil někdo stejně jako já a musíme to udělat,“ řekla CNN Prima NEWS producentka filmu Monika Schwarz. Snímkem debutuje režisér Vojtěch Moravec.