reklama
CNN Prima News Vladislav Šavrda

Vladislav Šavrda

Výpis příspěvků ke štítku „Vladislav Šavrda“

Zmrtvýchvstání Plíškové. Poslední roky byly rozporuplné, teď má velkou šanci, říká expert

7. července 2021 15:31

Do Londýna mířila s tím, že prožívá nejhorší sezonu za dlouhé roky. Karolína Plíšková letos vyhrála více než dva zápasy pouze na turnaji v Římě. Jinak velká mizérie. Travnaté generálky na Wimbledon jí absolutně nevyšly, poprvé od roku 2016 vypadla z elitní desítky žebříčku. Jenže jakmile dorazila do All England Clubu, vše špatné je zapomenuto. Vyhrála pět zápasů a na nejslavnější tenisové akci je před ní semifinále.

Obdivuji, až nechápu. Bára zvládá neskutečnou nálož, říká k jízdě Krejčíkové Šavrda

8. června 2021 16:22

Že Barbora Krejčíková válí po boku Kateřiny Siniakové na deblovém tenisovém kurtu, je věc všeobecně známá. Ostatně se svojí kolegyní dosáhly na první místo v žebříčku čtyřhry, vyhrály dva grandslamy… Teď ale nastává doba, kdy je o 25leté Krejčíkové pořádně slyšet také v singlovém království. Na jednom z největších turnajů kalendáře Roland Garros ji čeká čtvrtfinále.

Nadal na Roland Garros? Tenisová dokonalost, takovou jízdu nikdo nečekal, říká expert

13. října 2020 19:17

Tady je Nadalovo! Tak to na antukovém Roland Garros opět platilo i přes to, že se akce za covidových časů konala výjimečně během sychravého podzimu. Rafael Nadal konkurenci doslova rozdrtil a nikomu ani trochu nedovolil, aby mu vyfoukl „jeho“ triumf. V Paříži získal neuvěřitelnou 13. trofej, celkově 20. grandslamovou, čímž vyrovnal svého rivala Rogera Federera. „Asi to byla vůbec nejsuverénnější cesta za titulem,“ uvedl pro CNN Prima NEWS tenisový expert Vladislav Šavrda.

US Open v izolační bublině? Některé hráče to může štvát a budou chtít vypadnout

31. srpna 2020 13:32

Za běžných okolností tradičně uzavírá grandslamovou sezonu. Ve specifickém roce ovlivněném koronavirem však bylo US Open v pořadníku zařazeno na druhou pozici, respektive se ho skoro jako zázrakem žádné termínové změny na rozdíl od Roland Garros a Wimbledonu netýkaly. Hráči se však budou muset podřídit velkému počtu restrikcí, což některé z nich odradilo. „Nedivím se, že to nechtějí podstupovat, a to i za cenu ztráty bodů a financí,“ míní tenisový expert Vladislav Šavrda o události, která startuje v pondělí.

reklama