Vlak v Praze srazil člověka: Žena zraněním podlehla, více než sto lidí muselo být evakuováno


V neděli odpoledne srazil vlak poblíž ulice Zbraslavská v Praze ženu. Ta svým zraněním na místě podlehla, cestující z vlaku museli být evakuováni. Celou věcí se již zabývají policisté, informovali na sociální síti X.

K incidentu došlo v neděli odpoledne. „Policisté spolu s dalšími složkami IZS zasahují u střetu vlaku s osobou na trati poblíž ulice Zbraslavská u Barrandovského mostu,“ informovala policie na sociální síti X.

ČTĚTE TAKÉ: Muži týrali svého nájemce na Bulovce kuší. Během vraždění popíjeli kávu

Sražená žena podle nich utrpěla zranění, kterým na místě podlehla. „Okolnostmi střetu se nyní zabývají policisté. Z vlaku bylo evakuováno 130 osob,“ dodala policie v příspěvku.

Ke střetu došlo na trati spojující pražská nádraží Smíchov a Radotín, provoz zde byl v 15:02 obnoven po jedné koleji, informovaly na svém webu České dráhy. Mimořádnost se dotkla vlaků linky S7 do Berouna i rychlíku Berounka, který jede přes Plzeň až do Klatov. Některé spoje jsou podle ČD odkloněny přes stanici Praha-Krč.