CNN Prima News Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Výpis příspěvků ke štítku „Volkswagen Passat“

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

13. listopadu 2021 23:58

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.

Srovnávací test: Dvě Toyoty Camry dělí 30 let, přesto mají hodně společného

12. července 2021 09:38

Největší světová automobilka ve své historii sice tu a tam vyráběla revoluční, ba atraktivní sportovní modely, pokud však jde o manažerské sedany, těžko hledat konzervativnějšího výrobce. Když se podíváte na dvě Toyoty Camry, jejichž rok narození se liší o 30 let, seznáte, že ta starší musela vypadat archaicky už v době svého vzniku a také soudobý vůz příliš invence neskýtá. O tom ale tyto „sleepery“ nikdy nebyly. Dosud se tohoto japonského sedanu prodalo skoro 20 milionů kusů.

Řidič v osobním autě ve vysoké rychlosti najel do lidí u mladoboleslavské Škodovky

28. dubna 2021 05:54
Aktualizováno

K velmi vážné nehodě došlo v úterý před 22. hodinou přímo na jedenácté bráně automobilky Škoda Auto. Řidič v osobním autě tam ve vysoké rychlosti najel do davu lidí. Vozidlo následně zdemolovalo i část brány. Počet zraněných není jistý, podle policie byli tři, záchranáři evidují dva, podle mluvčí automobilky Škoda Auto Kamily Biddle šlo dokonce o čtyři zaměstnance automobilky. Pravděpodobnou příčinou byla podle policie zdravotní indispozice řidiče. Vyloučila, že by muž byl pod vlivem alkoholu či drog.