CNN Prima News Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Výpis příspěvků ke štítku „Volkswagen Passat“

Cesta na fotbal skončila tragédií. Michal a Richard zemřeli, tříleté dítě bojuje o život

K tragické nehodě došlo v neděli u obce Špačince ve slovenském okrese Trnava. Řidič felicie totiž předjížděl na plné čáře a čelně se srazil s protijedoucím autem. Nebezpečný manévr se stal osudným třiadvacetiletému Michalovi a jeho šestadvacetiletému kamarádovi Richardovi. V protijedoucím autě navíc cestoval tříletý chlapec, který je nyní v kritickém stavu.

Nová Škoda Superb i VW Passat už sjíždějí z linek. Zákazníci si však budou muset počkat

V bratislavském závodě Volkswagenu byla dle slovenských médií před pár dny spuštěna výroba předsériových vozů Škoda Superb a VW Passat nové generace. Obě očekávané novinky by se přitom oficiálně měly představit až ve druhé polovině letošního roku. Přesun výroby vlajkové lodi Škody z východočeských Kvasin do Bratislavy se stal zdrojem napětí mezi zaměstnanci české automobilky.

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.