reklama
CNN Prima News vstupenky

vstupenky

Výpis příspěvků ke štítku „vstupenky“

Tamagoči, robotický vysavač nebo outdoorový vařič. Co bude dárkem roku letos?

26. listopadu 2021 08:06

Vánočním dárkem letošního roku budou vstupenky na kulturní a jiné akce. Alespoň ve Švédsku. V článku listu The Local to předpovídá organizace HUI Research, podle níž chtějí tamní obyvatelé po 18 měsících dodržování společenských odstupů znovu prožívat chvíle v davu s ostatními lidmi. Na rozdíl od dalších evropských zemí Švédsko zatím nepostihla nová vlna pandemie. Objevují se ale náznaky, že epidemie nabírá znovu na intenzitě.

Rangers není Randers. Skotští fanoušci se spálili při nákupu vstupenek na vlastní tým

8. listopadu 2021 12:28

Někteří fanoušci francouzské fotbalové reprezentace se během letošního mistrovství Evropy poměrně krutým způsobem přesvědčili, že Bukurešť není Budapešť. A kuriózní omyl teď předvedli příznivci skotského týmu Glasgow Rangers. Mysleli si, že kupují lístky na utkání svého týmu, ovšem před začátkem duelu s Bröndby Kodaň byli nemile překvapeni.

Japonci za olympijské vstupenky „na nic“ utratili statisíce. Peníze hned tak neuvidí

24. července 2021 23:35

Japonská olympiáda znamená velké zklamání hlavně pro diváky. Ti jsou z ochozů kvůli protiepidemickým opatřením zcela vyloučeni. Zatímco zahraniční fanoušci s tím počítali, ti japonští doufali, že sportovní klání uvidí na vlastní oči. A za vstupenky „na nic“ utratili nemalé peníze. Ani ty jim ale pořadatelé hned tak nevrátí.

Vše o osmifinále s Nizozemci: Jak získat vstupenku a jak se dostat na stadion?

24. června 2021 11:21

Po postupu ze základní skupiny fotbalového Eura 2021 čeká český národní tým v osmifinále Nizozemsko. Zápas v neděli 27. června v budapešťské Puskás Aréně bude moct sledovat přes 60 tisíc fanoušků. Vzhledem k relativně krátké dojezdové vzdálenosti a přívětivým opatřením proti šíření koronaviru je pro české příznivce velká šance, že zápas uvidí přímo na místě. Jak získat vstupenky? Přinášíme vám vše, co byste o osmifinálovém duelu měli vědět.

Poloprázdné stadiony, jen Maďarsko naplní „dům“. Jak je to se vstupenkami na Euro?

5. června 2021 12:58

Bouřlivá atmosféra, vyprodané vstupenky. To jsou věci, které zkrátka k fotbalovému turnaji Euro patří. Letošní mistrovství Evropy v tomto bude jiné. Lístky už sice skoro nejsou k dispozici, ale za to může fakt, že loni udeřil koronavirus a odložený šampionát bude moci navštívit výrazně omezený počet diváků. Až na jedinou výjimku – stadion Ference Puskáse v Budapešti, kde zákonitě kulisa nedosáhne úrovně předchozích ME.

reklama