reklama
CNN Prima News vstupenky

vstupenky

Výpis příspěvků ke štítku „vstupenky“

Vše o osmifinále s Nizozemci: Jak získat vstupenku a jak se dostat na stadion?

Po postupu ze základní skupiny fotbalového Eura 2021 čeká český národní tým v osmifinále Nizozemsko. Zápas v neděli 27. června v budapešťské Puskás Aréně bude moct sledovat přes 60 tisíc fanoušků. Vzhledem k relativně krátké dojezdové vzdálenosti a přívětivým opatřením proti šíření koronaviru je pro české příznivce velká šance, že zápas uvidí přímo na místě. Jak získat vstupenky? Přinášíme vám vše, co byste o osmifinálovém duelu měli vědět.

Poloprázdné stadiony, jen Maďarsko naplní „dům“. Jak je to se vstupenkami na Euro?

Bouřlivá atmosféra, vyprodané vstupenky. To jsou věci, které zkrátka k fotbalovému turnaji Euro patří. Letošní mistrovství Evropy v tomto bude jiné. Lístky už sice skoro nejsou k dispozici, ale za to může fakt, že loni udeřil koronavirus a odložený šampionát bude moci navštívit výrazně omezený počet diváků. Až na jedinou výjimku – stadion Ference Puskáse v Budapešti, kde zákonitě kulisa nedosáhne úrovně předchozích ME.

MS v hokeji pouze s omezeným počtem diváků. Kvůli covidu se nechystá ani Staromák

Tradiční hokejový svátek si letos budou muset čeští fanoušci užít pouze u televizních obrazovek. Kvůli epidemii nemoci COVID-19 se totiž na stadiony světového šampionátu v lotyšské Rize nedostanou. Na tribuny se dostane pouze omezené množství diváků. Česká republika ale nepatří mezi takzvané bezpečné země, takže cesta do ochozů zůstane Čechům zapovězena. Letošní mistroství světa se tak pro Čechy obejde bez prodeje vstupenek.

reklama