CNN Prima News vstupenky

vstupenky

Výpis příspěvků ke štítku „vstupenky“

Za Čechy do lotyšské Rigy. Jak výhodně zakoupit vstupenky na MS v hokeji 2023?

20. listopadu 2022 23:15

Pokud plánujete český národní tým podpořit přímo na stadionu v lotyšské Rize, pak zpozorněte. Ačkoliv je začátek oblíbeného hokejového svátku stanoven až na květen, první várka vstupenek je v prodeji – a kapacity se ztenčují. V nabídce jsou aktuálně denní vstupenky, od února však přibude možnost zakoupit i vstupenky na jednotlivá utkání. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila jednoduchý návod, jak lístky pořídit, i přehled všech náležitostí.

Marek Ztracený přidává třetí „rozlučkový“ koncert. Lístky na první dva zmizely za pár minut

19. října 2022 08:22

Zpěvák Marek Ztracený kvůli velkému zájmu fanoušků přidává třetí koncert v pražském Edenu. Hudebník již vyprodal oba své koncerty, které se uskuteční v červnu příštího roku. Původně byl ohlášený pouze jeden koncert, který měl být posledním vystoupením Ztraceného na příštích několik let. Nyní se zdá, že to bude rozlučkový trojkoncert.

Za 70 eur? Jděte do p*dele. Fanoušci Bayernu si postěžovali na ceny lístků v Plzni

13. října 2022 00:02

Z Mnichova do Plzně jsou to jen zhruba tři hodiny cesty autem po dálnici. Přesto když začal zápas v Lize mistrů mezi Viktorií a Bayernem, zdálo se, že do západočeské metropole nedorazili takřka žádní příznivci fotbalového giganta s obrovskou fanouškovskou základnou. Po několika minutách se ale ve svém sektoru vynořili. Byl to protest kvůli ceně lístků.

NFL v Německu rozpoutalo šílenství. Ve frontě na lístky jsou více než dva miliony lidí

21. července 2022 06:26

NFL zesiluje útok na Evropu. Nejlepší soutěž amerického fotbalu na světě už 15 let pravidelně navštěvuje Anglii, ale pro letošek si připravila novinku. Zavítá do Mnichova, což byla především pro fanoušky zámořské ligy ze středu starého kontinentu náramná zpráva. Až taková, že získat vstupenku do Allianz Areny se stalo prakticky nemožným úkolem.

Finále, které nechce fanoušky. UEFA vytočila Kloppa, lístky na Ligu mistrů i za 300 tisíc

17. května 2022 06:58

Velký svátek, zlatý hřeb pohárové Evropy. Liverpool a Real Madrid čeká na konci května dostaveníčko v Paříži, rozhodne se o vítězi fotbalové Ligy mistrů. UEFA ale neudělala příliš mnoho pro to, aby finále mělo výjimečnou atmosféru. Ceny vstupenek nastavila velmi vysoko a internetoví prodejci je vystřelili do kosmických výšin. Oba týmy dostanou pro své příznivce jen 20 tisíc lístků, ačkoliv kapacita stadionu je 75 tisíc míst. Takovýto přístup razantně odsoudil i kouč anglických „Reds“ Jürgen Klopp.

Soutěžte se Showtimem o powerbanku a flashdisk k filmu Moonfall

31. ledna 2022 19:53

Mezi spoustou hrozeb, které na Zemi můžou přijít z vesmíru, je Měsíc pravděpodobně tím posledním, čeho bychom se obávali. Nemohli jsme se mýlit víc… Stejně jako naráz Měsíce do Země může člověka překvapit vybití telefonu nebo tabletu. Proto pro vás máme soutěž o powerbanku a flashdisk k filmu Moonfall, kterou si nemůže nechat ujít žádný fanoušek vesmírných dobrodružství. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

„Miracleo“ či zbrusu nový stadion Čechů. Co jste o MS v hokeji 2022 nevěděli

27. ledna 2022 20:08

Od 13. května se sportovní fanoušci těší z další hokejové podívané. Po turnaji na Zimních olympijských hrách v Pekingu se pozornost upnula na Finsko, které letos hostí již 86. ročník mistrovství světa v hokeji. Výběr trenéra Kariho Jalonena zakotvil v jednom z největších měst severské země – v Tempere, kde bude hrát ve zbrusu novém stadionu Tampere Deck Arena. Domácí i zahraniční diváky v Tampere či Helsinkách pak bude bavit maskot šampionátu, lev Miracleo. Co dalšího jste o MS v hokeji 2022 nevěděli?