Vychytávky pro cestovatele: Brýle, které umí fotit, samojezdící kufr a další

Brýle, které umí fotit.

Jaké vychytávky pro cestovatele můžete vyzkoušet, až pojedete na letní dovolenou? V nabídce jsou například brýle, které umí fotit, nebo kufr, který sám jezdí. Aby cestování bylo ještě pohodlnější, můžete využít i pštrosí polštář. Je pohodlný a ochrání vás před světlem i hlukem.

Kufr na kolečkách byl ve své době technickým vylepšením. Teď ale existuje i zavazadlo, které jezdí samo. Kufřík svého majitele vidí, a tak za ním vyrazí kamkoliv. Cestující tak může mít volné ruce na vyřizování různých záležitostí.

Další vychytávkou pro cestovatele jsou speciální brýle. Představte si, že objevujete krásy okolí a na každou fotku a video už nemusíte vytahovat foťák nebo mobil. Všechno za vás jednoduše udělají brýle. Dříve bylo takové vybavení výsadou tajných agentů, teď už je dostupné pro každého.

Během delších cest může být problém najít prádelnu. A proto není nic jednoduššího, než si vzít pračku s sebou. Prací pytel stačí kdekoliv naplnit prádlem, vodou a práškem a pustit se do praní. Tvůrci slibují, že i na svetry a džíny netřeba víc než tři minuty praní. A pokud byste si rádi užili několik nocí v přírodě, ale nechcete spát na tvrdém, tak je tu takzvaný stromový stan. Takové obydlí se dá jednoduše přichytit mezi stromy a kempovat i na místech, kde to dosud nebylo možné.

Tagy: