reklama

Vychytávky pro cestovatele: Brýle, které umí fotit, samojezdící kufr a další

Jaké vychytávky pro cestovatele můžete vyzkoušet, až pojedete na letní dovolenou? V nabídce jsou například brýle, které umí fotit, nebo kufr, který sám jezdí. Aby cestování bylo ještě pohodlnější, můžete využít i pštrosí polštář. Je pohodlný a ochrání vás před světlem i hlukem.

reklama

Kufr na kolečkách byl ve své době technickým vylepšením. Teď ale existuje i zavazadlo, které jezdí samo. Kufřík svého majitele vidí, a tak za ním vyrazí kamkoliv. Cestující tak může mít volné ruce na vyřizování různých záležitostí.

Další vychytávkou pro cestovatele jsou speciální brýle. Představte si, že objevujete krásy okolí a na každou fotku a video už nemusíte vytahovat foťák nebo mobil. Všechno za vás jednoduše udělají brýle. Dříve bylo takové vybavení výsadou tajných agentů, teď už je dostupné pro každého.

Během delších cest může být problém najít prádelnu. A proto není nic jednoduššího, než si vzít pračku s sebou. Prací pytel stačí kdekoliv naplnit prádlem, vodou a práškem a pustit se do praní. Tvůrci slibují, že i na svetry a džíny netřeba víc než tři minuty praní. A pokud byste si rádi užili několik nocí v přírodě, ale nechcete spát na tvrdém, tak je tu takzvaný stromový stan. Takové obydlí se dá jednoduše přichytit mezi stromy a kempovat i na místech, kde to dosud nebylo možné.

Další hlavní zprávy

360°

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Vévodkyni ze Sussexu nazval publicista Alexander Tomský ve vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové hloupou husou. „Nic neuměla a nic nevěděla. Mohla mluvit jen o multikulturní společnosti a komplexech rasismu, které jsou ale typicky americké. Navíc bych ji neustále nesrovnával s Dianou,“ upozorňuje Tomský. Zástupkyně šéfredaktora Expres.cz Barbora Koukalová by ale Meghan husou nenazývala: „Hloupá není. Jejím největším úspěchem však je, že si vzala bohatého muže.“

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty
Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel
Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
reklama
reklama
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
Další články
reklama
reklama