kufr

Výpis příspěvků ke štítku „kufr“

Skandál Bidenova nebinárního poradce v podpatcích. Na letišti ukradl kufr s ženskými šaty

30. listopadu 2022 11:43

Velkému průšvihu aktuálně čelí jedna z nejvýraznějších postav poradenského sboru amerického prezidenta Joea Bidena. Expert na energetiku Sam Brinton, který se označuje jako nebinární a veřejnost zaujal neobvyklou vizáží, totiž čelí hrozbě až pětiletého pobytu za mřížemi. Důvod možná leckoho překvapí. Brinton měl podle vyšetřovatelů ukrást na letišti zavazadlo.

Z Terezy H. je hvězda Instagramu. Jak si krátila čas ve vězení a co vzkazuje rýpalům?

3. července 2022 06:48

V pákistánském vězení strávila Tereza H. necelé čtyři roky. Letos na jaře se však mohla 26letá dívka vrátit zpět do Česka. Nějaký čas o sobě nedávala vědět, před pár dny se to ale definitivně změnilo. Tereza si založila účet na Instagramu, kam přidává jeden příspěvek za druhým. A zatímco před pár dny měla stovky sledujících, dnes už se jejich číslo vyšplhalo téměř ke 20 tisícům. Fanouškům na sociální síti mimo jiné prozradila také to, že už si našla práci.

Mladá Ukrajinka: Válka mi trhá srdce, musím ale zpátky do Oděsy za prababičkou

18. května 2022 05:41

Mladá Ukrajinka Anastasia Dzhygolová měla ještě před pár měsíci pocit, že život je jako schodiště, po kterém se jde pouze vzhůru. Netajila se s velkými plány, všechno jí vycházelo. Pak ale do její země vtrhla válka. Vyděšená dívka musela utéct, v Česku začínala od nuly. Plakat si zakázala, místo toho se rozhodla pomáhat krajanům v nouzi. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznává: U záběrů ze své přepadené země jsem se naučila nenávidět.

Nelidské poutání zvířat v autě? Zajistíte tak bezpečnost sebe i čtyřnohých mazlíčků

29. dubna 2022 21:15

Vozit psa na dece na zadním sedadle auta není pro bezpečnost jeho ani lidské posádky to pravé ořechové. Stačí lehký náraz zezadu nebo prudší brzdění a nebohé zvíře se změní v neřízenou střelu, jejíž ničivá síla vlivem fyzikálních zákonů nepříjemně akceleruje. Přestože se to zvířecím milovníkům nemusí líbit, bezpečnější je pro psy cestování v přepravce nebo odděleném prostoru kufru.