
Láska přes internet se na Slovensku změnila v brutální násilí
Vztah přes internet se na Slovensku změnil v brutální násilí. Osmadvacetiletý muž se seznámil s patnáctiletou dívkou přes sociální síť. Jenže vše nakonec skončilo podle policie znásilněním. Muže poslal soud do vazby. Jeho příbuzní však tvrdí, že je nevinný.
Před vazebním soudem stanul v pátek na Slovensku osmadvacetiletý muž. Ten čelí obvinění ze znásilnění patnáctileté dívky z dětského domova. Podle zdroje TV JOJ mělo k činu dojít na Horním Zemplíně. Právě tam je dívka umístěna v jednom z dětských center.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Výnosný byznys gurua Járy. Reportérka Valerie popsala, kolik mu zmanipulované ženy platí
Muž navázal kontakt s poškozenou přes sociální sítě. Jejich vztah ovšem podle policie skončil znásilněním. Dívka se prý aktivně bránila a muže podle svých slov poškrábala a pokousala. Policie ho následně obvinila a soud v pátek poslal do vazby. „Na základě důvodné obavy, že by mohl uprchnout nebo se skrývat nebo že by mohl pokračovat v páchání trestné činnosti. Ve věci byla podána stížnost, o které bude rozhodovat krajský soud," vysvětlila mluvčí soudu Ivana Petrufová.
Příbuzní stíhaného muže však tvrdí, že mu dívka posílala intimní fotografie. „Údajně ji zbil. Měla s ním tříměsíční vztah, všechny takhle provokovala, takovéhle fotky, vulgární,“ tvrdí Lukáš, příbuzný obviněného. „Poskytneme důkazy, chlapec bude volný,“ sdělila Silvia, příbuzná obviněného.
Policie detaily případu nekomentovala. „Vzhledem k tomu, že se jedná o zranitelnou oběť, mladistvou osobu, nebudeme o případu poskytovat další informace,“ uvedla policejní mluvčí Jana Ligdayová a potvrdila, že „v dané trestní věci byl 28letý muž obviněn z trestného činu znásilnění“.
MOHLO VÁM UNIKNOUT: Hazardovali se životem. Opilci si krátili cestu tramvajovým tunelem, hrozí jim vysoká pokuta