reklama
CNN Prima News William Barr

William Barr

Výpis příspěvků ke štítku „William Barr“

Autorka knihy o Melanii Trumpové čelí žalobě amerického ministerstva spravedlnosti

14. října 2020 07:34

Americké ministerstvo spravedlnosti podalo žalobu na autorku knihy o první dámě USA Melanii Trumpové a požaduje, aby veškeré výdělky z díla propadly státu. Spisovatelka Stephanie Winstonová Wolkoffová podle amerických úřadů porušila smlouvu o mlčenlivosti, kterou s Trumpovou uzavřela, a nezaslala před vydáním knihy kopii americké vládě ke kontrole, informovala agentura Reuters.

Američané zvažují zákaz vstupu čínským komunistům do země. Jde o Trumpův volební tah?

16. července 2020 22:05

Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa pokračuje v politice nátlaku na Čínu. Ministr spravedlnosti William Barr obvinil velké americké technologické společnosti, že jsou vůči Pekingu příliš podbízivé a list The New York Times přišel s informací, že představitelé USA zvažují zákaz vstupu do země všem příslušníkům Komunistické strany Číny.

Do nepokojů v USA podle vlády zasahují zahraniční síly

4. června 2020 19:09

Do nepokojů ve Spojených státech, které vyvolala smrt černocha George Floyda, zasahují zahraniční aktéři snažící se ovlivnit všechny znesvářené strany. Dnes to na tiskové konferenci prohlásil americký ministr spravedlnosti William Barr, který z titulu své funkce zastává i post generálního prokurátora USA.

reklama