Žádný kontrakt na pět miliard jsem nepodepsal. Ronaldo brzdí řeči o Saúdské Arábii

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo popřel, že se domluvil na angažmá v Saúdské Arábii. O dohodě pětinásobného držitele Zlatého míče s celkem an-Nasr informoval nedávno španělský sportovní deník Marca.

Sedmatřicetiletý Ronaldo před dvěma týdny ukončil nevydařené působení v Manchesteru United, jehož vedení i trenéra Erika ten Haga před odchodem ostře zkritizoval v televizním rozhovoru.

Bývalý hráč Realu Madrid nebo Juventusu se poté měl podle španělského listu domluvit s an-Nasrem na smlouvě na dva a půl roku. Kontrakt mu měl vynést astronomickou částku 200 milionů eur (4,9 miliardy korun) za sezonu.

Po úterní výhře 6:1 nad Švýcarskem v osmifinále mistrovství světa však Ronaldo dohodu popřel. „Ne, není to pravda,“ řekl podle agentury SID novinářům na stadionu v Lusailu.

Ovšem podobně se snažil před několika měsíci rozprášit informace médií o tom, že s řadou věcí v United není spokojený a vidí svoji budoucnost jinde. V nedávném třaskavém interview s Piersem Morganem však sám nakonec uvedl, že soužití s „rudými ďábly“ má do ideálního stavu daleko. Tento rozhovor byl poslední kapkou a vedl k tomu, že se cesty Ronalda a slavného klubu rozešly.

Nyní je CR7 volným hráčem. Na to, jestli přece jen po šampionátu v Kataru nezamíří do Saúdské Arábie, si bude muset veřejnost počkat.

Tagy: