reklama
CNN Prima News záložní nemocnice

záložní nemocnice

Výpis příspěvků ke štítku „záložní nemocnice“

Sešity či kružítka. Blatný potvrdil, že nový systém PES umožní nákup školních potřeb

13. ledna 2021 13:27

Bude upraven seznam zboží v novém systému PES, oznámil ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) na tiskové konferenci. Vláda tak příští týden patrně povolí prodávat papírenské výrobky kvůli školákům. Premiér Andrej Babiš na tiskové konferenci řekl, že očkovací centra hlásí už 61 474 očkovaných lidí v Česku proti covidu. Vláda podle něj ve středu rozhodne o povinnosti nahlásit očkované proti covidu každý den.

Tři stovky záložních lůžek. Na výstavišti v Brně ráno otevřeli polní nemocnici

9. listopadu 2020 07:20

Na výstavišti v Brně dnes otevřeli záložní nemocnici s 300 lůžky pro pacienty s nemocí COVID-19. Zatím v ní pacienti nebudou, protože to není třeba, sdělil ředitel Fakultní nemocnice Brno Jaroslav Štěrba. Podle něj má fakultní nemocnice v záloze ve svém areálu v Bohunicích přes 100 lůžek, další nemocnice v kraji mají jednotky až desítky volných lůžek. O pacienty se bude starat Emergency Medical Team fakultní nemocnice s dobrovolníky.

Armáda: Záložní nemocnice v Letňanech bude do neděle stát. Máme dost personálu i materiál

19. října 2020 09:41

Do pražských Letňan dorazil první armádní konvoj s hlavní částí vybavení pro polní nemocnici. Tvořilo ho 14 vozidel a souprav se 165 tunami materiálu. Mluvčí Armády České republiky Magdalena Dvořáková v Novém dni uvedla pro CNN Prima NEWS, že 25. října v 16 hodin nemocnice bude stát. Armáda má podle ní dost personálu i potřebný materiál.

reklama