CNN Prima News závodění

závodění

Výpis příspěvků ke štítku „závodění“

Silnice smrti na Jablonecku. Motorkáři tu hazardují se životy, místní nemají klid

Obyvatelé obcí na Jablonecku jsou zoufalí. Motorkáři si kolem jejich domů udělali ze silnice závodní dráhu. Trápí je hluk a kromě toho se bojí jezdit v zatáčkách, kde se na ně může ve zlomku vteřiny vyřítit v protisměru motorka. Hazardéři tu jezdí až dvousetkilometrovou rychlostí. Na úseku u Železného Brodu přezdívaném „silnice smrti“ jen půl hodiny po odjezdu štábu CNN Prima NEWS havaroval další motorkář.

Závod Hard dog race, který vymyslel voják, vyhrála žena

První zářijový víkend se v Pardubickém kraji ve městě Opatov uskutečnil dlouho očekávaný 3. ročník extrémního překážkového závodu s názvem Hard Dog Race, který se koná pod záštitou české značky Fitmin. Své síly zde porovnalo 968 závodníků, kteří společně se svými psími parťáky museli překonat 6 km dlouhou trať se 16 speciálně sestavenými překážkami, hromady bahna, vody a kopců. Všem soutěžícím nakonec ukázala záda Martina Štěpánková.

VIDEO: Příčinou tragické nehody byla rychlá jízda sporťáků

U Špindlerova Mlýna v sobotu zemřel řidič Škody Rapid, podle policie do něj naboural Ford Mustang jedoucí v protisměru. Na sociálních sítích se objevují informace o tom, že v místě bylo viděno několik rychle jedoucích sportovních aut. Hasiči zveřejnili video, které má varovat před podobným hazardem s lidskými životy!