CNN Prima News závodník

závodník

Výpis příspěvků ke štítku „závodník“

Smrt při tankování na pumpě. Hvězdného závodníka ubodal recidivista, z vězení vyšel nedávno

16. července 2022 22:09

Ve věku 37 let zemřel americký automobilový závodní jezdec Bobby East. Bývalou hvězdu prestižních závodů NASCAR někdo ve středu ubodal k smrti na kalifornské čerpací stanici. Policisté v souvislosti s vraždou zadrželi 27letého muže, který byl před časem podmínečně propuštěn z vězení, uvedl web Daily Mail.

Kimi Räikkönen končí ve formuli 1. Chce si po dvaceti letech užívat života

2. září 2021 15:01

Kimi Räikkönen končí po dvaceti letech ve formuli 1, svým fanouškům to oznámil na sociálních sítích. „Nebylo to snadné rozhodnutí, ale po této sezóně je čas na nové věci,“ sdělil jedenačtyřicetiletý bývalý mistr světa na svém instagramovém účtu. Svou úspěšnou kariéru zakončí v týmu Alfa Romeo, kde působí již třetím rokem. Letos získal v dosavadních dvanácti závodech pouze dva body za dvě desátá místa.

Manažer Schumachera o osudné nehodě: Udělal jsem chybu, po které mě vymazali ze života

24. srpna 2021 15:23

Willi Weber, manažer legendy formule 1 Michaela Schumachera, po sedmi a půl letech od jeho úrazu při lyžování s tragickými následky přiznal, že tehdy udělal zásadní chybu. Tím, že neskočil do soukromého letadla a okamžitě nepřiletěl do francouzského Grenoblu, kde lékaři bojovali o život sedminásobného mistra světa, prý „zničil“ dvacetiletý vztah. A Schumacherova manželka Corinna s ním dodnes nepromluvila.