reklama
CNN Prima News zbraně

zbraně

Výpis příspěvků ke štítku „zbraně“

Bělorusko zbrojí. Na hranicích chceme rozmístit rakety Iskander, vzkazuje Lukašenko

13. listopadu 2021 17:38

Bělorusko chce ruský raketový systém Iskander, aby jej mohlo rozmístit na jižní a západní hranici. V rozhovoru s ruským časopisem Nacionalnaja oborona, který se zabývá ruskou národní bezpečností, to řekl běloruský prezident Alexandr Lukašenko. Rusko je blízkým spojencem Běloruska, obě země tvoří formálně od roku 1999 svazové soustátí.

Infektolog: Odpůrci očkování hrozí smrtí mně i vnoučatům. To si nedovolila ani mafie

1. listopadu 2021 06:39

Slovenští odpůrci očkování jdou až tak daleko, že hrozí smrtí i nejbližším blízkým odborníků. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to říká infektolog Vladimír Krčméry, který je sám častým terčem tzv. antivaxerů. Známý odborník na tropické nemoci podle svých slov zažil italskou mafii či po něm stříleli v Africe a na Haiti, ale tohle je pro něj zcela nová úroveň.

Baldwin cvičil tasení zbraně v kostele, pak zazněla rána. Asistent měl problém už dříve

26. října 2021 00:34

Asistent režie Dave Halls, který minulý týden podal herci Alecu Baldwinovi nabitou zbraň, byl již dříve propuštěn z jiné produkční společnosti kvůli podobnému incidentu. V roce 2019 měl zranit „nečekaným výstřelem“ člena zvukařského štábu, uvedla americká stanice CNN s odkazem na prohlášení firmy Rocket Soul Studios. Baldwin omylem zastřelil kameramanku, když trénoval tasení zbraně v kostele.

Baldwin ignoroval zásadní pravidlo, má jasno bezpečnostní expert. Vypadá to pro něj špatně

24. října 2021 10:08

Herec Alec Baldwin, který při natáčení filmu Rust nešťastnou náhodou zabil hlavní kameramanku, by nikdy neměl mířit na jiného člověka, i kdyby se domníval, že je to bezpečné. Řekli to hollywoodští odborníci na bezpečnost deníku The New York Post. Podle právních expertů bude Baldwin nyní pravděpodobně čelit řadě právních problémů, včetně možného obvinění z trestného činu.

Baldwin měl na výběr ze tří zbraní. Jaké jsou další detaily z tragické smrti kameramanky?

23. října 2021 11:28

Detaily z tragické události, kdy americký herec Alec Baldwin při natáčení westernu Rust nejspíše nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchinsovou, pomalu vyplouvají na povrch. Zbrojířka Hannah Gutierrezová-Reedová údajně položila na vozík před natáčecí místo tři rekvizity, aby si tvůrci filmu mohli vybrat. Rekvizitář, který měl na zbraň dohlížet, pak těsně před incidentem nahradil nespokojené pracovníky.

reklama