Zdravotní stav Zagorové jí bortí plány. Zpěvačka ruší všechny koncerty

Hana Zagorová oznámila, že ze zdravotních důvodů ruší všechny koncerty. Pětasedmdesátiletá zpěvačka čelí zdravotním problémům po prodělaném covidu a následném úrazu. „Bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia. S producenty jsme se dohodli na zrušení všech koncertů do doby, než se vám budu moct předvést ve formě, jak mě znáte,“ uvedla v prohlášení na svých webových stránkách.

Nejbližší koncert se měl uskutečnit 7. března v divadle v Příbrami. Zagorová si nalomila tři obratle loni v září, když doma zkolabovala a skončila v nemocnici.

Ani přes zdravotní potíže nepřestává populární zpěvačka pracovat. „Abych vám i sobě udělala alespoň trošičku radost, začali jsme vybírat písničky na novou desku, kterou uděláme letos. A od dubna zase začneme s mými streamy na Instagramu,“ slíbila svým fanouškům.

Za svoji kariéru nazpívala Zagorová přes 800 písní, působila v několika souborech a v divadlech Apollo a Semafor. Pak pro ni Karel Vágner sestavil na přelomu let 1972/1973 doprovodný orchestr. Vystupovala s Michalem Prokopem, Petrem Rezkem, Petrem Kotvaldem a Stanislavem Hložkem, koncertovala ve východním bloku i západní Evropě. V roce 2014 převzala diamantovou desku Supraphonu za 10 120 000 prodaných zvukových nosičů. Její zatím poslední sólové studiové album Já nemám strach vyšlo v roce 2018, o dva roky později natočila se svým manželem, operním pěvcem Štefanem Margitou, desku s názvem Konečně společně.

Tagy:
koncert zrušení zdravotní problémy Příbram koronavirus Hana Zagorová Štefan Margita obratle Karel Vágner Stanislav Hložek Východní blok Divadlo Semafor Petr Kotvald Petr Rezek