CNN Prima News žebříček

žebříček

Výpis příspěvků ke štítku „žebříček“

Rekordní panování Djokoviče. Světovou jedničkou je déle než Grafová, Krejčíková poskočila

27. února 2023 09:16

V sedmi letech vyslovil Novak Djokovič přání stát se jednou světovou jedničkou. Teď srbský tenista vstoupil do 378. týdne coby vládce žebříčku a překonal rekord bývalé německé hvězdy Steffi Grafové v počtu týdnů na prvním místě. V novém vydání rankingu si díky triumfu na turnaji v Dubaji výrazně polepšila Barbora Krejčíková.

CNN: Žebříček 10 nejhorších světových letišť. Kde zažijete největší cestovatelské peklo?

5. srpna 2022 05:04

Chaos na letištích pokračuje. Oživení cestovního ruchu se po covidové pauze potýká s velkými logistickými problémy. Letiště po celém světě hlásí kritický podstav, turisté pak zmatky při přestupech, zpožděné spoje i zrušené lety. Kde byste měli očekávat největší komplikace? Redakce CNN Travel získala data od analytické společnosti FlightAware a poskládala aktualizovaný žebříček deseti nejhorších letišť letošní sezóny.

S tímto dopravcem nelétejte. Experti sestavili žebříček nejnebezpečnějších aerolinek

25. července 2022 11:17

Za poslední tři roky přibylo sedm leteckých společností, které experti organizace AirlineRatings označují za nebezpečné. Nepal Airlines „doplnily“ nově aerolinky z Alžírska, Indonésie, Íránu, Kazachstánu, Pákistánu a Surinamu. Experti je hodnotí hvězdičkami od jedné do sedmi. České aerolinie patří mezi 158 leteckých společností s maximálním hodnocením a řadí se k nejbezpečnějším na světě. Smartwings mají šest hvězdiček. Jména těch aerolinek, které v bezpečnosti propadly, zveřejnil odborný cestovatelský magazín Travelbook.