reklama

Žena si po přistání letadla otevřela nouzový východ a prošla se po křídle. Bylo jí teplo

Velmi nezvykle se rozhodla vyřešit matka dvou dětí vlastní nevolnost a přehřátí v letadle. Poté, co přiletěla z ukrajinského Kyjeva do turecké Antalye, si otevřela dveře nouzového východu, kterým prošla na křídlo. Při tom ji natočili pracovníci pozemního personálu letiště.

reklama

Letadlo se po přistání postupně a pomalu vylidňovalo, a tak žena, která seděla s rodinou až úplně vzadu, již nevydržela čekat a podle svědků došla až k nouzovému východu. Ten si otevřela a „šla“ se nadýchat čerstvého vzduchu na křídlo letadla.

„To je naše máma,“ křičely děti poté, co uviděli skrz okénko matku, jak se prochází po křídle. Svědek později uvedl, že žena došla až na jeho konec a pak se vrátila k trupu letadla. U něho se na chvíli zastavila, v dřepu si odpočinula a pak se ladně vrátila opět nouzovým východem zpět na palubu letadla.

Pilot letadla zavolal záchranku, policii i pohraniční stráž. Žena při následném výslechu nebyla schopna podat jiné vysvětlení než to, že jí bylo opravdu velké teplo a potřebovala jít na čerstvý vzduch. Podle testů nebyla pod vlivem alkoholu ani drog. Vedení ukrajinských aerolinií neumožní ženě využívat služby jejich letadel a na palubu jí nepustí.

K tématu

Další hlavní zprávy

Sport

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Nemluví se o něm tak často jako o jiných českých cyklistech – Zdeňku Štybarovi nebo Romanu Kreuzigerovi. Josef Černý ale svoji vlast na Giru d´Italia reprezentoval více než skvěle. Slavný „růžový“ závod zakončil šestým místem v časovce, tedy přesně tak, jak do něj vstoupil. Zatím nemá podepsanou smlouvu na další rok, ovšem po třech týdnech v Itálii, během kterých oslavil i vítězství, by brzy měl mít angažmá zajištěné.

reklama
 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19
Komerční banka je lídrem v otevřeném bankovnictví
ČEZ prodal domy v Hluboké nad Vltavou firmě na zpracování kovů. Ta na nich trží dvakrát víc
reklama
reklama
Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

MMR má v účetnictví chyby za pět miliard. Není to tak zásadní, konstatoval NKÚ
Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
Další články
reklama
reklama