reklama

Žena si po přistání letadla otevřela nouzový východ a prošla se po křídle. Bylo jí teplo

Velmi nezvykle se rozhodla vyřešit matka dvou dětí vlastní nevolnost a přehřátí v letadle. Poté, co přiletěla z ukrajinského Kyjeva do turecké Antalye, si otevřela dveře nouzového východu, kterým prošla na křídlo. Při tom ji natočili pracovníci pozemního personálu letiště.

reklama

Letadlo se po přistání postupně a pomalu vylidňovalo, a tak žena, která seděla s rodinou až úplně vzadu, již nevydržela čekat a podle svědků došla až k nouzovému východu. Ten si otevřela a „šla“ se nadýchat čerstvého vzduchu na křídlo letadla.

„To je naše máma,“ křičely děti poté, co uviděli skrz okénko matku, jak se prochází po křídle. Svědek později uvedl, že žena došla až na jeho konec a pak se vrátila k trupu letadla. U něho se na chvíli zastavila, v dřepu si odpočinula a pak se ladně vrátila opět nouzovým východem zpět na palubu letadla.

Pilot letadla zavolal záchranku, policii i pohraniční stráž. Žena při následném výslechu nebyla schopna podat jiné vysvětlení než to, že jí bylo opravdu velké teplo a potřebovala jít na čerstvý vzduch. Podle testů nebyla pod vlivem alkoholu ani drog. Vedení ukrajinských aerolinií neumožní ženě využívat služby jejich letadel a na palubu jí nepustí.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama