reklama
CNN Prima News ženský fotbal

ženský fotbal

Výpis příspěvků ke štítku „ženský fotbal“

Je to úlet, porazí i muže. Sexismus fotbalistů namíchl fotbalistky i poslance

24. listopadu 2021 17:39

Sexistický posměch příbramských fotbalistů směrem k ženskému fotbalu, který sklidil výraznou kritiku, už sice klub ze svých komunikačních kanálů smazal, hořká pachuť ale zůstává. A to nejen mezi sportovci. Nevhodná vyjádření namíchla i některé politiky. I když se shodnou, že zveřejněné video byl úlet, v porovnání mužského a ženského fotbalu se jejich názory rozcházejí.

Fotbal není pro holky, ať se víc věnují plotně. Sexistický průšvih hráčů Příbrami

22. listopadu 2021 15:51
Aktualizováno

Andrea Stašková o víkendu vstřelila hattrick v dresu Juventusu Turín, Barbora Votíková stojí v bráně Paris Saint-Germain. Zkrátka české sportovkyně v zahraničí skvěle reprezentují. Přesto se najdou tací, kteří si myslí, že fotbal není pro „něžné pohlaví“. Kupodivu sami profesionální fotbalisté. Klub 1. FK Příbram dokonce publikoval na sociálních sítích slova: „Měly by se víc věnovat plotně“.

V Česku si musíme stále ještě připomínat, že i dívky mohou hrát fotbal, říká Machová

15. července 2020 20:07

Ženský fotbal není stále pro české diváky tolik atraktivní, jako mužský. Právě to se snaží změnit trenérka, rozhodčí a marketingová manažerka Bohemians Praha 1905 Eliška Machová. „V Česku si stále ještě pořád musíme připomínat, že fotbal mohou hrát dívky i ženy,“ uvedla v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS Machová.

reklama