CNN Prima News Znojmo

Znojmo

Výpis příspěvků ke štítku „Znojmo“

Další průšvih v rodině Bendigů: Nehoda Marsella a Bikárové má dohru, auto bylo bez pojistky

Rodina Bendigů má další problém. Auto, ve kterém měl minulý týden těžkou nehodu muzikant Marsell Bendig, mladší bratr známého zpěváka Jana, podle informací Blesku nemělo zaplacené povinné ručení. Za jízdu ve voze bez pojistky přitom hrozí až čtyřicetitisícový peněžitý trest. Nad Janem se zase vznáší padesátitisícová pokuta za zinscenování napadení s moukou.

Ceny energií drtí další firmu: Laufen CZ omezí výrobu ve Znojmě, o práci přijde 250 lidí

Výrobce koupelen a sanitární keramiky Laufen CZ sníží letos výrobu ve Znojmě a propustí 250 zaměstnanců. Výrobu ponechá v jihočeské Bechyni. Hlavním důvodem je dlouhodobý růst výrobních nákladů, inflace, růst úrokových sazeb, cen energií i mzdových nákladů. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě. Firma ve Znojmě vyrábí těžší a náročnější kusy, v Bechyni je hlavní část produkce.

Medvěd šikanuje velké slovenské sídliště. Strach má i známý hokejista, který zde bydlí

Nad velkým slovenským sídlištěm v Banské Bystrici se vznáší strach. Hned dvakrát se tu ukázal medvěd a nikdo neví, čeho je schopný. Do akce šel zásahový tým, který drží hlídku a šelmu zatím marně hledá. Jedním z tamních obyvatel je i bývalý hokejista Znojma a šestinásobný slovenský šampion Matěj Češík. O zbloudilém medvědu informoval deník Nový čas.

Josef Klíma se vrací na Primu. S týmem bude bojovat proti činnosti šmejdů a zločinců

Legenda české žurnalistiky je zpět! Josef Klíma se i s celým svým týmem vrací na televizi Prima, a už ve středu ve 22:50 bude rozkrývat šokující kauzy a bojovat proti činnosti šmejdů a zločinců komplikujících život lidem, kteří se sami dokážou jen těžko bránit. Hned v prvním díle si posvítí na e-shopy, které prodávají návykové látky dětem a teenagerům, a také na finančního poradce, po jehož radách se rodina dostala do ještě větších problémů a musí se soudit o dům.